Den Datum Začátek ZS Soutěž Kolo ČU Domácí Hosté Stav Akce
Ne 24.09.2023 10:30 KN S4T MSK 1 TM4013 HK Krnov mládež HC Studénka 0:0
Turnaj - HK Krnov mládež - Krnov, Zimní stadion
Ne 24.09.2023 10:30 KN S4T MSK 1 TM4013b TJ Horní Benešov B HC Studénka B 0:0
Turnaj - HK Krnov mládež - Krnov, Zimní stadion
Ne 24.09.2023 11:30 KN S4T MSK 1 TM4014 HC Studénka HC Černí vlci 0:0
Turnaj - HK Krnov mládež - Krnov, Zimní stadion
Ne 24.09.2023 12:00 OR RLJ 1. Z1001 MSK Orlová HC Studénka 2:1
Čt 28.09.2023 14:00 SE LMŽ B 1 T5008 HC Studénka HC Kopřivnice 7:10
Čt 28.09.2023 16:30 SE RLJ 2. Z1006 HC Studénka HC Frýdek-Místek 6:3
So 30.09.2023 10:00 HA LMŽ B 2 T5010 HC AZ Havířov 2010 HC Studénka 15:2
Ne 01.10.2023 11:15 OP S3T MSK 1 TM3005 HC Vlci Český Těšín HC Studénka 0:0
Turnaj - Hokejový klub Opava s.r.o. - Opava, Zimní stadion
Ne 01.10.2023 11:15 OP S3T MSK 1 TM3005b HC BOSPOR Bohumín B HC Studénka B 0:0
Turnaj - Hokejový klub Opava s.r.o. - Opava, Zimní stadion
Ne 01.10.2023 12:30 OP S3T MSK 1 TM3006 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Studénka 0:0
Turnaj - Hokejový klub Opava s.r.o. - Opava, Zimní stadion
Ne 01.10.2023 12:30 OP S3T MSK 1 TM3006b Hokejový klub Opava s.r.o. B HC Studénka B 0:0
Turnaj - Hokejový klub Opava s.r.o. - Opava, Zimní stadion
Ne 01.10.2023 12:30 NJ RLJ 3. Z1012 HK Nový Jičín HC Studénka 4:13
Ne 01.10.2023 17:00 RZ KLM MSK 1 T0001 Rožnov p.Radhoštěm HC Studénka 4:5sn
So 07.10.2023 10:00 SE LMŽ B 3 T5023 HC Studénka HK Krnov mládež 2:16
Ne 08.10.2023 10:30 SE S2T MSK 1 TM2007 HC Studénka MSK Orlová 0:0
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
Ne 08.10.2023 10:30 SE S2T MSK 1 TM2007b HC Studénka B MSK Orlová B 0:0
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
Ne 08.10.2023 12:00 FM S4T MSK 2 TM4017 HK Krnov mládež HC Studénka 0:0
Turnaj - HC Frýdek-Místek - Frýdek-Místek, Hala Polárka
Ne 08.10.2023 12:00 FM S4T MSK 2 TM4017b TJ Horní Benešov B HC Studénka B Připraveno
Turnaj - HC Frýdek-Místek - Frýdek-Místek, Hala Polárka
Ne 08.10.2023 12:45 SE S2T MSK 1 TM2009 HC Studénka HC Černí vlci 0:0
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
Ne 08.10.2023 12:45 SE S2T MSK 1 TM2009b HC Studénka B HC Černí vlci B 0:0
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
Ne 08.10.2023 13:00 FM S4T MSK 2 TM4018 HC Frýdek-Místek HC Studénka 0:0
Turnaj - HC Frýdek-Místek - Frýdek-Místek, Hala Polárka
Ne 08.10.2023 13:00 FM S4T MSK 2 TM4018b HC Frýdek-Místek B HC Studénka B 0:0
Turnaj - HC Frýdek-Místek - Frýdek-Místek, Hala Polárka
So 14.10.2023 10:30 SE S3T MSK 2 TM3019 HC Studénka HC AZ Havířov 2010 0:0
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
So 14.10.2023 10:30 SE S3T MSK 2 TM3019b HC Studénka B HC AZ Havířov 2010 B 0:0
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
So 14.10.2023 12:45 SE S3T MSK 2 TM3021 HC Studénka HC VÍTKOVICE RIDERA 0:0
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
So 14.10.2023 12:45 SE S3T MSK 2 TM3021b HC Studénka B HC VÍTKOVICE RIDERA B 0:0
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
So 14.10.2023 16:30 SE RLJ 5. Z1025 HC Studénka HC Bobři Val. Meziříčí 2:5
Ne 15.10.2023 10:00 SE LMŽ B 4 T5027 Metropolia Silesia HC Studénka 10:7
Ne 15.10.2023 15:00 KI KLM MSK 3 T0011 HK BANÍK KARVINÁ HC Studénka 4:3p
20.10.2023 18:00 PV RLJ 6. Z1027 SK Prostějov 1913 HC Studénka 5:3
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/195