Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
Út 15.09.2020 09:00 TR LSŽ B J8006 TRE VMZ
Út 15.09.2020 17:00 UO S5T ZLK Z5003 UHO UHH
FiHen Filip Hendrych
ZdHen Zdeněk Hendrych
Út 15.09.2020 17:00 ZC REP 1603 CZE ZLN
Út 15.09.2020 17:00 MB PRIP EL X011 MLA MLA
JaBer Jan Bernat
KaZav Kamil Zavřel
PeMaš Petr Maštalíř
LuPod Lukáš Podrazil
Út 15.09.2020 20:00 PA UNC UC00010 RUP HUP
MaKra Martin Kratochvíl
OlObr Oliver Obr
KrHáj Kristýna Hájková
St 16.09.2020 09:00 E LSŽ A A9002 SLA KLA
MiRam Michal Rambousek
FrŠtě František Štěpánek
DeO´B Derek O´Brien
St 16.09.2020 11:00 PK PRIP KV KX1021 AKA STA
MaNěm Martin Němec
MaDej Matěj Deja
FiSýk Filip Sýkora
St 16.09.2020 12:00 KA CHA 1014. TKA SLA
St 16.09.2020 12:00 KL CHA 1018. KLA PRE
St 16.09.2020 16:00 PR LMŽ C B7005 PRE TEC
LuKli Lukáš Klimecký
RaHra Radim Hradil
St 16.09.2020 17:30 BJ CHA 1012. BNJ JIH
RaWag Radek Wagner
KaZav Kamil Zavřel
PeBos Petr Bosák
LuPod Lukáš Podrazil
St 16.09.2020 18:00 PV CHA 1011. PRO TRE
RoČec Robert Čech
OnŠud Ondřej Šudoma
JaVaš Jan Vašíček
HeKrá Henrich Kráľ
St 16.09.2020 18:00 UL CHA 1013. UNL POR
DaČáp David Čáp
JaHuc Jan Hucl
OnBoh Ondřej Bohuněk
JaDěd Jakub Dědek
St 16.09.2020 18:00 SO CHA 1015. SOK LTM
MaGre Martin Grech
MiKos Michal Kostourek
ŠtBel Štefan Belko
VáJur Václav Juránek
St 16.09.2020 18:00 SU CHA 1016. SUM HAV
JaDol Jan Doležal
JoBar Josef Barek
VáHan Václav Hanzlík
MiZed Michal Zedník
St 16.09.2020 18:00 KL CHA 1052. KLA SLA
ToZub Tomáš Zubzanda
DaJec Daniel Jechoutek
MiŠto Milan Štofa
JiFle Jiří Flegl
St 16.09.2020 18:00 KO CHA 1190. KOL VSE
MiDěd Michal Dědek
JiOnd Jiří Ondráček (TR97)
RoZíd Roman Zídek
OnPol Ondřej Polák
St 16.09.2020 18:00 PR LSŽ A B9005 PRE TEC
LuKli Lukáš Klimecký
RaHra Radim Hradil
RaKol Radim Kolařík
St 16.09.2020 18:00 HR PRIP KH HX003 HRO TRU
St 16.09.2020 18:00 OO PRIP KH HX004 OPO NMS
JaPet Jan Petr
ToKar Tomáš Kareš
JaWin Jan Winkler
St 16.09.2020 18:00 NV PRIP KH HX007 NOB JIČ
ToPad Tomáš Padevět
JoKub Josef Kubišta
JaZah Jan Zahradníček
St 16.09.2020 18:15 FM LD M3616 FRM OPA
AlKap Alexandr Kapitanov
ToPis Tomáš Piskoř
DoBer Dominik Bernkopf
St 16.09.2020 18:30 JN LSŽ B H8002 JIČ DVK
JaHur Jan Hurei
VoGla Vojtěch Glanc
Čt 17.09.2020 12:00 H ELD 5005. HVE PLZ
ToBat Tomáš Battěk
SeHra Sebastien Hradil
FrŠtě František Štěpánek
Čt 17.09.2020 16:00 LS ELD 5001. LIB KVA
KaZav Kamil Zavřel
JaRaš Jan Raška
JaSer Jakub Serbus
Čt 17.09.2020 16:00 KL ELD 5004. KLA MET
ToHrd Tomáš Hrdlička
JaDěd Jakub Dědek
MaKuč Marek Kučera
Čt 17.09.2020 16:00 K ELD 5202. KOB HBR
JaZel Jakub Zeliska
DaHor Daniel Horažďovský
ZbKar Zbyněk Karda
Čt 17.09.2020 17:30 CB ELH 6 CEB MHK
AnJeř Antonín Jeřábek (BM82)
RoSvo Roman Svoboda
ToPeš Tomáš Pešek
OnMal Ondřej Malý
Čt 17.09.2020 17:30 JI ELD 5201. JIH PCE
ToMej Tomáš Mejzlík
RoHor Robin Horký
PaAug Patrik Augusta
Čt 17.09.2020 17:30 CB ELD 5203. CEB SLA
JaMac Jakub Macák
DaPol David Polonyi
VáKub Václav Kubíček
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/3260