Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté Stav Akce
St 11.09.2019 15:00 UN LMŽ D T6005 HC Uničov HC ZUBR Přerov 7:4
St 11.09.2019 15:00 OL LMŽ D T6006 HC Olomouc Hokejový klub Opava s.r.o. 5:13
St 11.09.2019 16:00 R LMŽ C B7008 HC Kometa Group o.s. HCM Warriors Brno 8:1
St 11.09.2019 17:00 LI JLA 3024 HC Litvínov HC DYNAMO PARDUBICE Připraveno
St 11.09.2019 17:00 UN LSŽ B T8005 HC Uničov HC ZUBR Přerov 8:2
St 11.09.2019 17:00 OL LSŽ B T8006 HC Olomouc Hokejový klub Opava s.r.o. 5:1
St 11.09.2019 17:00 LI DHL D0024 HC Litvínov HC DYNAMO PARDUBICE 2:3sn
St 11.09.2019 17:30 BJ CHA 1001. HC Benátky n.J. Stadion Litoměřice 0:4
St 11.09.2019 17:30 JI CHA 1003. HC Dukla Jihlava SK Kadaň 3:1
St 11.09.2019 17:30 CB CHA 1004. HC Motor České Budějovice SK H.Slavia Třebíč 3:2
St 11.09.2019 17:30 CV CHA 1006. Piráti Chomutov HC Baník Sokolov 4:1
St 11.09.2019 17:30 VS CHA 1008. Valašský hokejový klub HC Frýdek-Místek 3:4p
St 11.09.2019 18:00 E CHA 1002. HC Slavia Praha HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. 1:2p
St 11.09.2019 18:00 PR CHA 1005. HC ZUBR Přerov LHK Jestřábi Prostějov 3:2
St 11.09.2019 18:00 PO CHA 1007. HC RT Torax Poruba 2011 HC AZ Havířov 2010 4:2
St 11.09.2019 18:00 HR PRIP HX0004 HC Wikov Hronov HC Chrudim
St 11.09.2019 18:00 BI 2L 2001. HC Draci Bílina HC Děčín 1:5
St 11.09.2019 18:00 DK 2L 2002. HC Dvůr Králové n.L. TJ HC Řisuty 7:2
St 11.09.2019 18:00 NP 2L 2003. BK Nová Paka HC Trutnov 3:2
St 11.09.2019 18:00 MO 2L 2004. MOSTEČTÍ LVI TJ HC Jablonec n/N. 10:3
St 11.09.2019 18:00 K 2L 2204. HC Kobra Praha HC Klatovy 4:2
St 11.09.2019 18:00 HB 2L 2401. BK Havlíčkův Brod HK Nový Jičín 8:1
St 11.09.2019 18:00 VA 2L 2402. HC Bobři Val. Meziříčí Hockey Club Moravské Budějovice 2019 10:1
St 11.09.2019 18:00 ZR 2L 2403. SKLH Žďár n. Sázavou DRACI ŠUMPERK 1:5
St 11.09.2019 18:00 R LSŽ A B9008 HC Kometa Group o.s. HCM Warriors Brno Připraveno
St 11.09.2019 18:07 KO 2L 2201. SC Kolín HC DS Č.Budějovice 3:1
St 11.09.2019 18:30 PB 2L 2203. HC Příbram IHC Králové Písek 3:2p
St 11.09.2019 18:30 OP 2L 2404. Hokejový klub Opava s.r.o. HC Kopřivnice 5:3
St 11.09.2019 19:00 SL 2L 2202. China Golden Dragon HC Tábor 0:7
Čt 12.09.2019 16:00 KL ELD 5003. Prac. zálohy Kladno HC Kobra Praha 0:3
Načíst další
Zobrazeno utkání: 30/2935