Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
BK Mladá Boleslav
HC Benátky n.J.
HC Berounští Medvědi
HC Buldoci Neratovice
HC Junior Mělník
HC Lev Benešov
HC Nymburský Lev, z.s.
HC Poděbrady
HC Příbram
HC Rakovník
HC Rytíři Vlašim
HC ŠKODA PLZEŇ
HC Spartak Žebrák
HK Kralupy n.Vltavou
HK LEV Slaný
Hokejový klub Čáslav
Prac. zálohy Kladno
Rytíři Kladno
SC Kolín
SK Černošice
SK Sršni Kutná Hora
Slavoj Vel.Popovice
Tatran Sedlčany
Tým neznámý
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
Extraliga 9. tříd
- Extraliga 9. tříd sk. A 2023/24
- Extraliga 9. tříd sk. B 2023/24
- Extraliga 9. tříd sk. C 2023/24
- Extraliga 9. tříd - O pořadí v play-off - sk. D 2023/24
- Extraliga 9. tříd - O pořadí v play-off - sk. E 2023/24
- Extraliga 9. tříd - O účast v play-off - sk. F 2023/24
- Extraliga 9. tříd - O účast v play-off - sk. G 2023/24
- Extraliga 9. tříd - Play-off o titul Mistr České republiky 2023/24
Extraliga dorostu
- Extraliga dorostu - sk. A 2023/24
- Extraliga dorostu - sk. B 2023/24
- Extraliga dorostu - O pořadí v play-off 2023/24
- Extraliga dorostu - O účast v play-off 2023/24
- Extraliga dorostu - Předkolo play-off 2023/24
- Extraliga dorostu - Play-off o titul Mistr České republiky 2023/24
Liga juniorů
- Liga juniorů 2023/24
- Liga juniorů - Play-off o postup do extraligy juniorů 2023/24
Liga mladších žáků "A"
- Liga mladších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 2 - Pražská 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 4 - Středočeská 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 5 - Liberecká 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 6 - Pardubická 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 7 - Jihomoravská 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 8 - Zlínská 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 9 - Olomoucká 2023/24
- Liga mladších žáků "A" sk. 10 - Moravskoslezská 2023/24
- Soupiska pro soutěž liga mladších žáků (hráči ročníku 2012, 2013)
- Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "A" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "B" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "D" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "E" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "F" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "G" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "H" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "I" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "L" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "J" 2023/24
- Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "K" 2023/24
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků „B“ sk. 11 - Karlovarská 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 12 - Ústecká 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 13 - Plzeňská 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 14 - Jihočeská 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 15 - Liberecká 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 16 - Královéhradecká 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 17 - Pardubická 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 18 - Středočeská I. 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 19 - Středočeská II. 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 20 - Vysočina 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 22 - Zlínská 2023/24
- Liga mladších žáků „B“ sk. 23 - Moravskoslezská 2023/24
Liga starších žáků "A"
- Liga starších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2023/24
- Liga starších žáků "A" sk. 2 - Pražská 2023/24
- Liga starších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská 2023/24
- Liga starších žáků "A" sk. 4 - Liberecká 2023/24
- Liga starších žáků "A" sk. 5 - Královéhradecká 2023/24
- Liga starších žáků "A" sk. 6 - Jihomoravská 2023/24
- Liga starších žáků "A" sk. 7 - Olomoucká 2023/24
- Liga starších žáků "A" sk. 8 - Moravskoslezská 2023/24
- Soupiska pro soutěž liga starších žáků (hráči ročníku 2010, 2011)
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "A" 2023/24
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "B" 2023/24
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "D" 2023/24
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "E" 2023/24
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "F" 2023/24
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "G" 2023/24
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "H" 2023/24
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "I" 2023/24
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "J" 2023/24
- Liga starších žáků "A" - Play-off o titul Mistr České republiky 2023/24
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 9 – Karlovarská 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Ústecká 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 11 – Plzeňská 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 12 – Jihočeská I. 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 13 – Jihočeská II. 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 14 – Liberecká 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 15 – Královéhradecká I. 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 16 – Královéhradecká II. 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 17 – Pardubická 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 18 – Středočeská I. 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 19 – Středočeská II. 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 20 – Středočeská III. 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 21 – Středočeská IV. 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 22 – Vysočina 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 23 – Zlínská 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 25 – Olomoucká 2023/24
- Liga starších žáků "B" sk. 26 – Moravskoslezská 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 9 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 10 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 11 - 13 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17B r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17C r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17D r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 18 - 21 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 22B r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 22C r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 23 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 24 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 9 - 10 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 11 - 13 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17A r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 18 - 21 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupiny 22A r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17A - o 1. až 4. místo r. 2023/24
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17A - o 5. až 8. místo r. 2023/24
Přípravné zápasy Chance ligy
- Přípravné zápasy senioři CHL 2023/24
Přípravné zápasy ELH
- Přípravné zápasy senioři ELH 2023/24
Přípravné zápasy Jihočeského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2023/24
- Přípravné zápasy junioři 2023/24
- Přípravné zápasy dorostenci 2023/24
- Přípravné zápasy starší žáci 2023/24
- Přípravné zápasy mladší žáci 2023/24
- Přípravné zápasy ženy 2023/24
- Přípravné zápasy přípravka 2023/24
- Přípravné zápasy minihokej 2023/24
- Přípravné zápasy 9. tříd 2023/24
Přípravné zápasy Moravskoslezského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2023/24
- Přípravné zápasy junioři 2023/24
- Přípravné zápasy dorostenci 2023/24
- Přípravné zápasy starší žáci 2023/24
- Přípravné zápasy mladší žáci 2023/24
- Přípravné zápasy ženy 2023/24
- Přípravné zápasy přípravka 2023/24
- Přípravné zápasy minihokej 2023/24
- Přípravné zápasy 9. tříd 2023/24
Přípravné zápasy Plzeňského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2023/24
- Přípravné zápasy junioři 2023/24
- Přípravné zápasy dorostenci 2023/24
- Přípravné zápasy starší žáci 2023/24
- Přípravné zápasy mladší žáci 2023/24
- Přípravné zápasy ženy 2023/24
- Přípravné zápasy přípravka 2023/24
- Přípravné zápasy minihokej 2023/24
- Přípravné zápasy 9. tříd 2023/24
Přípravné zápasy Ústeckého kraje
- Přípravné zápasy senioři 2023/24
- Přípravné zápasy junioři 2023/24
- Přípravné zápasy dorostenci 2023/24
- Přípravné zápasy starší žáci 2023/24
- Přípravné zápasy mladší žáci 2023/24
- Přípravné zápasy ženy 2023/24
- Přípravné zápasy přípravka 2023/24
- Přípravné zápasy minihokej 2023/24
- Přípravné zápasy 9. tříd 2023/24
Soutěž 2. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 2. tříd Středočeského kraje 2023/24
Soutěž 3. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 3. tříd Středočeského kraje 2023/24
Soutěž 4. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 4. tříd Středočeského kraje 2023/24
Tipsport extraliga
- Tipsport extraliga 2023/24
- Tipsport extraliga - předkolo play-off 2023/24
- Tipsport extraliga - o udržení, resp. o postup do Tipsport ELH 2023/24
- Tipsport extraliga - play-off o titul "Mistr České republiky" 2023/24
Číslo utkání
Stadion
Benátky nad Jizerou, Zimní stadion
Benešov, Zimní stadion
Beroun, Zimní stadion
Čáslav, Zimní stadion
Černošice, Zimní stadion
Hořovice, Zimní stadion
Kladno, ČEZ STADION Kladno
Kladno, ČEZ STADION Kladno - malá hala
Kolín, Zimní stadion
Kralupy nad Vltavou, Městský zimní stadion
Kutná Hora, Zimní stadion
Mělník, Zimní stadion
Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna
Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna - tréninková hala
Neratovice, Buldok Arena
Nymburk, Zimní stadion
Poděbrady, Zimní stadion
Příbram, Zimní stadion
Rakovník, Zimní stadion města Rakovníka
Sedlčany, Zimní stadion
Velké Popovice, Zimní stadion
Vlašim, Zimní stadion
VSH Slaný, Zimní stadion
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
Ne
24.09.2023
13:15
SL
S3T STK
1
S3205
HK LEV Slaný
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
24.09.2023
14:15
SL
S3T STK
1
S3206
HK LEV Slaný B
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
So
07.10.2023
10:00
KD
S3T STK
2
S3211
Rytíři Kladno
HC Rakovník
0:0
Detail utkání
Ne
22.10.2023
09:15
CE
S3T STK
3
S3223
SK Černošice
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
22.10.2023
09:15
CE
S3T STK
3
S3224
SK Černošice B
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
So
04.11.2023
09:00
NE
S3T STK
4
S3225
HC Buldoci Neratovice
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
So
04.11.2023
09:00
NE
S3T STK
4
S3226
HC Buldoci Neratovice B
Rytíři Kladno B
Zápas zrušen
Detail utkání
Ne
19.11.2023
11:15
KD
S3T STK
5
S3239
Rytíři Kladno
HC Příbram
0:0
Detail utkání
Ne
19.11.2023
11:15
KD
S3T STK
5
S3240
Rytíři Kladno B
HC Příbram B
0:0
Detail utkání
Ne
17.12.2023
12:45
KD
S3T STK
7
S3253
Rytíři Kladno
HK Kralupy n.Vltavou
0:0
Detail utkání
Ne
17.12.2023
12:45
KD
S3T STK
7
S3254
Rytíři Kladno B
HC Junior Mělník
0:0
Detail utkání
Ne
07.01.2024
09:00
KD
S3T STK
8
S3261
Rytíři Kladno
HK LEV Slaný
0:0
Detail utkání
Ne
07.01.2024
09:00
KD
S3T STK
8
S3262
Rytíři Kladno B
HK LEV Slaný B
0:0
Detail utkání
So
13.01.2024
12:15
RA
S3T STK
9
S3267
HC Rakovník
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
So
27.01.2024
13:15
KD
S3T STK
10
S3279
Rytíři Kladno
SK Černošice
0:0
Detail utkání
So
27.01.2024
13:15
KD
S3T STK
10
S3280
Rytíři Kladno B
SK Černošice B
0:0
Detail utkání
So
10.02.2024
09:00
KL
S3T STK
11
S3282
Rytíři Kladno B
HC Buldoci Neratovice B
Zápas zrušen
Detail utkání
So
10.02.2024
10:45
KD
S3T STK
11
S3281
Rytíři Kladno
HC Buldoci Neratovice
0:0
Detail utkání
Ne
25.02.2024
11:00
PB
S3T STK
12
S3295
HC Příbram
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
25.02.2024
11:00
PB
S3T STK
12
S3296
HC Příbram B
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
So
09.03.2024
13:15
KD
S3T STK
13
S3299
Rytíři Kladno
HC Berounští Medvědi
0:0
Detail utkání
So
09.03.2024
13:15
KD
S3T STK
13
S3300
Rytíři Kladno B
HC Spartak Žebrák
0:0
Detail utkání
Ne
17.03.2024
12:45
HC
S3T STK
6
S3243
HC Spartak Žebrák
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
17.03.2024
12:45
HC
S3T STK
6
S3244
HC Berounští Medvědi
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
Ne
24.03.2024
10:30
ME
S3T STK
14
S3309
HC Junior Mělník
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
24.03.2024
10:30
ME
S3T STK
14
S3310
HK Kralupy n.Vltavou
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 26/26