Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
BK Mladá Boleslav
HC Benátky n.J.
HC Berounští Medvědi
HC Buldoci Neratovice
HC Junior Mělník
HC Lev Benešov
HC Nymburský Lev, z.s.
HC Poděbrady
HC Příbram
HC Rakovník
HC Rytíři Vlašim
HC ŠKODA PLZEŇ
HC Spartak Žebrák
HK Kralupy n.Vltavou
HK LEV Slaný
Hokejový klub Čáslav
Prac. zálohy Kladno
Rytíři Kladno
SC Kolín
SK Černošice
SK Sršni Kutná Hora
Slavoj Vel.Popovice
Tatran Sedlčany
Tým neznámý
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
Extraliga dorostu
- Extraliga dorostu - sk. A 2022/23
- Extraliga dorostu - sk. B 2022/23
- Extraliga dorostu - sk. C 2022/23
- Extraliga dorostu - O pořadí v play-off 2022/23
- Extraliga dorostu - O účast v play-off 2022/23
- Extraliga dorostu - Play-off o titul Mistr České republiky 2022/23
- Extraliga dorostu - Play-down 2022/23
- Extraliga dorostu - O udržení, resp. o postup do ELD 2022/23
Liga juniorů
- Liga juniorů 2022/23
- Liga juniorů - Play-off o postup do extraligy juniorů 2022/23
- Liga juniorů - Play-down 2022/23
Liga mladších žáků "A"
- Liga mladších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 2 - Plzeňská 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 4 - Královéhradecká 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 5 - Pražská 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 6 - Vysočina 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 7 - Olomoucká 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 8 - Moravskoslezská 2022/23
- Soupiska pro soutěž liga mladších žáků (hráči ročníku 2011, 2012)
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků „B“ sk. 10 - Ústecká 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 9 - Karlovarská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 11 - Plzeňská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 12 - Jihočeská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 13 - Liberecká 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 14 - Královéhradecká 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 15 - Pardubická 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 16 - Středočeská I. 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 17 - Středočeská II. 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 18 - Vysočina 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 19 - Jihomoravská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 20 - Zlínská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Olomoucká 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 22 - Moravskoslezská 2022/23
Liga starších žáků "A"
- Liga starších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 2 - Pražská 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 4 - Liberecká 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 5 - Královéhradecká 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 6 - Jihomoravská 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 7 - Olomoucká 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 8 - Moravskoslezská 2022/23
- Soupiska pro soutěž liga starších žáků (hráči ročníku 2009, 2010)
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "A"
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "B"
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "C"
- Liga starších žáků "A" nadstavba sk. "D"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "E"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "G"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "F"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "H"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "I"
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 9 – Karlovarská 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Ústecká 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 11 – Plzeňská 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 12 – Jihočeská I. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 13 – Jihočeská II. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 14 – Liberecká 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 15 – Královéhradecká I. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 16 – Královéhradecká II. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 17 – Pardubická 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 18 – Středočeská I. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 19 – Středočeská II. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 20 – Středočeská III. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 21 – Středočeská IV. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 22 – Vysočina 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 23 – Zlínská 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 25 – Olomoucká 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 26 – Moravskoslezská 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 9 - 10 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 11 - 13 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 18 - 21 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupiny 22 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 9 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 10 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 11 - 13 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17B r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17C r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17D r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 18 - 21 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 22A r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 22B r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 23 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 24 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17 r. - o konečné 1. - 4. místo 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17 r. - o konečné 5. - 8. místo 2022/23
Přípravné zápasy ELH
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
Přípravné zápasy Jihočeského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Plzeňského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Ústeckého kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Soutěž 2. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 2. tříd Středočeského kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 3. tříd Středočeského kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 4. tříd Středočeského kraje 2022/23
Soutěž 9. tříd
- Soutěž 9. tříd sk. 1 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 2 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 3 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 4 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 5 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 6 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 7 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 8 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 9 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 10 2022/23
- Soupiska pro soutěž věkové kategorie 9. tříd (hráči ročníku 2008)
- Soutěž 9. tříd nadstavba sk. 11 2022/23
- Soutěž 9. tříd nadstavba sk. 12 2022/23
- Soutěž 9. tříd nadstavba sk. 13 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 14 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 15 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 16 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 17 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 18 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 19 2022/23
- Soutěž 9. tříd - Play-off o titul Mistr České republiky 2022/23
- Soutěž 9. tříd - O účast v extralize 9. tříd 2022/23
Tipsport extraliga
- Tipsport extraliga 2022/23
- Tipsport extraliga - předkolo Generali Česká pojišťovna play-off 2022/23
- Tipsport extraliga - Generali Česká pojišťovna play-off o titul "Mistr České republiky" 2022/23
- Tipsport extraliga - o udržení, resp. o postup do Tipsport ELH 2022/23
Číslo utkání
Stadion
Benátky nad Jizerou, Zimní stadion
Benešov, Zimní stadion
Beroun, Zimní stadion
Čáslav, Zimní stadion
Černošice, Zimní stadion
Hořovice, Zimní stadion
Kladno, ČEZ STADION Kladno
Kladno, ČEZ STADION Kladno - malá hala
Kolín, Zimní stadion
Kralupy nad Vltavou, Městský zimní stadion
Kutná Hora, Zimní stadion
Mělník, Zimní stadion
Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna
Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna - tréninková hala
Neratovice, Buldok Arena
Nymburk, Zimní stadion
Poděbrady, Zimní stadion
Příbram, Zimní stadion
Rakovník, Zimní stadion města Rakovníka
Sedlčany, Zimní stadion
Velké Popovice, Zimní stadion
Vlašim, Zimní stadion
VSH Slaný, Zimní stadion
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
Ne
25.09.2022
09:00
KD
S3T STK
1
SM3017
Prac. zálohy Kladno
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
25.09.2022
09:00
KD
S3T STK
1
SM3019
HC Rakovník
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
Ne
25.09.2022
10:00
KD
S3T STK
1
SM3018
Prac. zálohy Kladno
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
25.09.2022
10:00
KD
S3T STK
1
SM3020
HC Rakovník
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
Ne
09.10.2022
09:00
KD
S3T STK
2
SM3061
Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav
0:0
Detail utkání
Ne
09.10.2022
09:00
KD
S3T STK
2
SM3063
Rytíři Kladno B
BK Mladá Boleslav B
0:0
Detail utkání
Ne
09.10.2022
10:00
KD
S3T STK
2
SM3062
Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav
0:0
Detail utkání
Ne
09.10.2022
10:00
KD
S3T STK
2
SM3064
Rytíři Kladno B
BK Mladá Boleslav B
0:0
Detail utkání
So
22.10.2022
13:30
BE
S3T STK
3
SM3089
HC Berounští Medvědi
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
So
22.10.2022
13:30
BE
S3T STK
3
SM3091
HC Berounští Medvědi B
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
So
22.10.2022
14:30
BE
S3T STK
3
SM3090
HC Berounští Medvědi
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
So
22.10.2022
14:30
BE
S3T STK
3
SM3092
HC Berounští Medvědi B
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
So
05.11.2022
09:00
KL
S3T STK
4
SM3125
Rytíři Kladno
HC Příbram
0:0
Detail utkání
So
05.11.2022
09:00
KL
S3T STK
4
SM3127
Rytíři Kladno B
HC Příbram B
0:0
Detail utkání
So
05.11.2022
10:00
KL
S3T STK
4
SM3126
Rytíři Kladno
HC Příbram
0:0
Detail utkání
So
05.11.2022
10:00
KL
S3T STK
4
SM3128
Rytíři Kladno B
HC Příbram B
0:0
Detail utkání
Ne
20.11.2022
10:15
ME
S3T STK
5
SM3159
HC Benátky n.J.
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
Ne
20.11.2022
10:15
ME
S3T STK
5
SM3158
HC Junior Mělník
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
20.11.2022
11:15
ME
S3T STK
5
SM3157
HC Junior Mělník
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
Ne
20.11.2022
11:15
ME
S3T STK
5
SM3160
HC Benátky n.J.
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
Ne
04.12.2022
09:00
KD
S3T STK
6
SM3185
Rytíři Kladno
HC Rytíři Vlašim
0:0
Detail utkání
Ne
04.12.2022
09:00
KD
S3T STK
6
SM3187
Rytíři Kladno B
HC Rytíři Vlašim B
0:0
Detail utkání
Ne
04.12.2022
10:00
KD
S3T STK
6
SM3186
Rytíři Kladno
HC Rytíři Vlašim
0:0
Detail utkání
Ne
04.12.2022
10:00
KD
S3T STK
6
SM3188
Rytíři Kladno B
HC Rytíři Vlašim B
0:0
Detail utkání
So
17.12.2022
14:45
KD
S3T STK
7
SM3221
Rytíři Kladno
HC Poděbrady
Zápas zrušen
Detail utkání
So
17.12.2022
14:45
KD
S3T STK
7
SM3223
Rytíři Kladno B
HC Poděbrady B
Zápas zrušen
Detail utkání
So
17.12.2022
15:45
KD
S3T STK
7
SM3222
Rytíři Kladno
HC Poděbrady
Zápas zrušen
Detail utkání
So
17.12.2022
15:45
KD
S3T STK
7
SM3224
Rytíři Kladno B
HC Poděbrady B
Zápas zrušen
Detail utkání
So
14.01.2023
11:15
SL
S3T STK
8
SM3285
HK LEV Slaný
Rytíři Kladno
0:0
Detail utkání
So
14.01.2023
11:15
SL
S3T STK
8
SM3287
HK LEV Slaný B
Rytíři Kladno B
0:0
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/48