Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
BK Nová Paka
HC Chrudim
HC Dvůr Králové n.L.
HC Hlinsko
HC Jaroměř
HC Kohouti Č. Třebová
HC Litomyšl
HC Náchod
HC Opočno
HC Skuteč
HC Spartak Choceň
HC Spartak Polička
HC Trutnov
SK Třebechovice p.O.
Slovan Morav.Třebová
Sp.Nové Město n.Met.
Stadion Nový Bydžov
TJ Lanškroun
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. H 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. P 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. A 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. B 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - osmifinále O vítěze KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - čtvrtfinále O vítěze KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - čtvrtfinále O pohár Vl. Martince 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - semifinále O vítěze KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - O 3. místo KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - finále O vítěze KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - semifinále O pohár Vl. Martince 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - finále O pohár Vl. Martince 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - O 3. místo - O pohár Vl. Martince 2021/22
Liga dorostu
- Liga dorostu 2021/22 sk. 1
- Liga dorostu 2021/22 sk. 2
- Liga dorostu 2021/22 sk. 3
- Liga dorostu 2021/22 sk. 4
- Liga dorostu 2021/22 sk. 5
- Liga dorostu 2021/22 sk. 6
- Liga dorostu 2021/22 sk. 7
- Liga dorostu 2021/22 sk. 8
- Liga dorostu 2021/22 sk. 9
- Liga dorostu 2021/22 sk. 10
- Liga dorostu 2021/22 sk. 11
- Liga dorostu 2021/22 sk. 12
- Liga dorostu 2021/22 sk. 13
- Liga dorostu 2021/22 - o postup - sk. 14 Karlovarská
- Liga dorostu 2021/22 - o postup - sk. 15 Středočeská
- Liga dorostu 2021/22 - o postup - sk. 16 Vysočina
- Liga dorostu 2021/22 - o postup - sk. 17 Olomoucká
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 18
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 19
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 20
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 21
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 22
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 23
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 24
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 25
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 26
- Liga dorostu 2021/22 - o postup do baráže o účast v ELD
- Liga dorostu 2021/22 - o účast v LD
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků „D“ sk. 10 – Plzeňská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 12 - Jihočeská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 11 – Jihočeská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 13 - Liberecká 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 14 - Královehradecká I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 15 - Královehradecká II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 16 - Pardubická 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 17 - Středočeská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 18 - Středočeská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 19 - Středočeská III. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 20 - Středočeská IV. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 21 - Vysočina 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 22 - Jihomoravská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 23 - Jihomoravská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 7 - Karlovarská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 8 - Ústecká I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 9 - Ústecká II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 24 - Zlínská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 25 - Olomoucká 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 26 - Moravskoslezská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 27 - Jihočeská III. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 28 - Vysočina II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 29 - Středočeská V. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 7 - 9A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 7 - 9 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupiny 21 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupiny 21 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 25 - 26 A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 7 - 9B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16C r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 25 - 26 B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - O konečné umístění 5. - 8. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - O konečné umístění 1. - 4. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 11 – Jihočeská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 12 - Jihočeská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 13 - Liberecká 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 14 - Královehradecká I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 15 - Královehradecká II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 16 - Pardubická 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 17 - Středočeská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 18 - Středočeská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 19 - Středočeská III. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 20 - Středočeská IV. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 21 - Vysočina 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 22 - Jihomoravská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 23 - Jihomoravská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 7 - Karlovarská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 8 - Ústecká I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 9 - Ústecká II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Plzeňská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 24 - Zlínská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 25 - Olomoucká 2021/22
- Liga starších žáků „B“ sk. 26 - Moravskoslezská 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 7 - 9 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 13 - 16 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupiny 21 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 7 - 9 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 21 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 C r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 7 - 9 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - O konečné umístění 1.-4. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga starších žáků "B" - O konečné umístění 5.-8. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
Přípravné zápasy Jihomoravského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2021/22
- Přípravné zápasy junioři 2021/22
- Přípravné zápasy dorostenci 2021/22
- Přípravné zápasy starší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy mladší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy ženy 2021/22
- Přípravné zápasy přípravka 2021/22
- Přípravné zápasy minihokej 2021/22
Přípravné zápasy Pardubického kraje
- Přípravné zápasy senioři 2021/22
- Přípravné zápasy junioři 2021/22
- Přípravné zápasy dorostenci 2021/22
- Přípravné zápasy starší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy mladší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy ženy 2021/22
- Přípravné zápasy přípravka 2021/22
- Přípravné zápasy minihokej 2021/22
Soutěž 2. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 2. tříd Pardubického kraje 2021/22
Soutěž 3. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 3. tříd Pardubického kraje 2021/22
Soutěž 4. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 4. tříd Pardubického kraje 2021/22
Soutěž 5. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 5. tříd Pardubického kraje 2021/22
Číslo utkání
Stadion
Česká Třebová, Zimní stadion
Choceň, Zimní stadion
Chrudim, Zimní stadion
Dvůr Králové nad Labem, Zimní stadion
Hlinsko, Zimní stadion
Jaroměř, Zimní stadion
Lanškroun, Hala B.Modrého
Litomyšl, Zimní stadion
Moravská Třebová, REHAU arena
Náchod, Zimní stadion
Nová Paka, Zimní stadion
Nové Město nad Metují, Zimní stadion
Nový Bydžov, Zimní stadion
Opočno, Zimní stadion
Polička, Zimní stadion
Skuteč, Zimní stadion města Skutče
Třebechovice pod Orebem, Zimní stadion
Trutnov, Zimní stadion
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
Ne
26.09.2021
17:00
MT
KLM HPK
1
E0004
Slovan Morav.Třebová
HC Hlinsko
10:3
Detail utkání
Ne
03.10.2021
17:00
MT
KLM HPK
3
E0012
Slovan Morav.Třebová
HC Spartak Polička
11:1
Detail utkání
St
06.10.2021
19:00
LA
KLM HPK
4
E0014
TJ Lanškroun
Slovan Morav.Třebová
5:4p
Detail utkání
Ne
10.10.2021
17:00
MT
KLM HPK
5
E0019
Slovan Morav.Třebová
HC Kohouti Č. Třebová
2:4
Detail utkání
St
13.10.2021
18:30
CN
KLM HPK
6
E0023
HC Spartak Choceň
Slovan Morav.Třebová
7:2
Detail utkání
Ne
17.10.2021
17:00
MT
KLM HPK
7
E0026
Slovan Morav.Třebová
HC Chrudim
5:4p
Detail utkání
St
20.10.2021
18:30
LY
KLM HPK
8
E0032
HC Litomyšl
Slovan Morav.Třebová
6:7p
Detail utkání
Ne
24.10.2021
17:00
MT
KLM HPK
9
E0033
Slovan Morav.Třebová
HC Skuteč
Zápas zrušen
Detail utkání
Ne
31.10.2021
17:30
HI
KLM HPK
10
E0040
HC Hlinsko
Slovan Morav.Třebová
3:1
Detail utkání
Ne
07.11.2021
17:00
PC
KLM HPK
12
E0048
HC Spartak Polička
Slovan Morav.Třebová
3:4
Detail utkání
St
10.11.2021
19:00
MT
KLM HPK
13
E0050
Slovan Morav.Třebová
TJ Lanškroun
8:7p
Detail utkání
St
17.11.2021
17:00
MT
KLM HPK
15
E0059
Slovan Morav.Třebová
HC Spartak Choceň
5:4p
Detail utkání
Ne
21.11.2021
17:00
CR
KLM HPK
16
E0062
HC Chrudim
Slovan Morav.Třebová
5:6
Detail utkání
St
24.11.2021
19:00
MT
KLM HPK
17
E0068
Slovan Morav.Třebová
HC Litomyšl
Zápas zrušen
Detail utkání
Pá
26.11.2021
19:15
CT
KLM HPK
14
E0055
HC Kohouti Č. Třebová
Slovan Morav.Třebová
Zápas zrušen
Detail utkání
Ne
28.11.2021
17:00
SK
KLM HPK
18
E0069
HC Skuteč
Slovan Morav.Třebová
Zápas zrušen
Detail utkání
St
08.12.2021
19:00
LA
KLM HPK
2.
E0132
TJ Lanškroun
Slovan Morav.Třebová
4:6
Detail utkání
Ne
12.12.2021
17:00
MT
KLM HPK
3.
E0135
Slovan Morav.Třebová
HC Opočno
9:6
Detail utkání
St
15.12.2021
19:00
MT
KLM HPK
4.
E0138
Slovan Morav.Třebová
HC Spartak Polička
11:3
Detail utkání
Ne
19.12.2021
17:00
TO
KLM HPK
5.
E0141
SK Třebechovice p.O.
Slovan Morav.Třebová
4:3p
Detail utkání
St
22.12.2021
18:30
HI
KLM HPK
6.
E0144
HC Hlinsko
Slovan Morav.Třebová
6:3
Detail utkání
St
12.01.2022
19:00
MT
KLM HPK
9.
E0153
Slovan Morav.Třebová
TJ Lanškroun
7:1
Detail utkání
Pá
14.01.2022
18:30
MT
KLM HPK
7.
E0147
Slovan Morav.Třebová
HC Trutnov
7:3
Detail utkání
Ne
16.01.2022
17:00
OO
KLM HPK
10.
E0156
HC Opočno
Slovan Morav.Třebová
Kontumace H
Detail utkání
Út
25.01.2022
18:30
PC
KLM HPK
11.
E0159
HC Spartak Polička
Slovan Morav.Třebová
1:3
Detail utkání
St
26.01.2022
19:00
MT
KLM HPK
13.
E0165
Slovan Morav.Třebová
HC Hlinsko
8:2
Detail utkání
ÚtSt
01.02.2022 - 02.02.2022
17:00 - 19:00
TU
KLM HPK
14.
E0168
HC Trutnov
Slovan Morav.Třebová
Kontumace D
Detail utkání
St
02.02.2022
19:00
MT
KLM HPK
12.
E0162
Slovan Morav.Třebová
SK Třebechovice p.O.
5:8
Detail utkání
Ne
06.02.2022
17:00
NA
KLM HPK
1
E0176
HC Náchod
Slovan Morav.Třebová
3:5
Detail utkání
St
09.02.2022
19:00
MT
KLM HPK
2
E0183
Slovan Morav.Třebová
HC Náchod
9:1
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/34