Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
EAC Junior Capitals
HC Blansko
HC Boskovice
HC KOMETA BRNO
HC Lvi Fosfa Břeclav
HC Mystery Kuřim z.s.
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
HC Scorpions Brno
HC Zastávka u Brna
HCM Warriors Brno
MBK Vyškov
SHKM Hodonín
SKMB Boskovice z.s.
TECHNIKA HOCKEY BRNO
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
Liga dorostu
- Liga dorostu 2020/21 sk. A
- Liga dorostu 2020/21 sk. B
- Liga dorostu 2020/21 sk. C
- Liga dorostu 2020/21 sk. D
- Liga dorostu 2020/21 sk. E
- Liga dorostu 2020/21 sk. F
- Liga dorostu 2020/21 sk. G
- Liga dorostu 2020/21 sk. H
- Liga dorostu 2020/21 sk. I
- Liga dorostu 2020/21 sk. J
- Liga dorostu 2020/21 sk. K
- Liga dorostu 2020/21 sk. L
- Liga dorostu 2020/21 sk. M
Liga juniorů
- Liga juniorů 2020/21 sk. AB
- Liga juniorů 2020/21 sk. CD
- Liga juniorů 2020/21 sk. EF
- Liga juniorů 2020/21 sk. GH
- Liga juniorů 2020/21 sk. IJ
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků "D" sk. 7 - Karlovarská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 8 - Ústecká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 9 - Plzeňsko - Jihočeská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 10 - Liberecká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 11 - Královehradecká I. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 12 - Královehradecká II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 13 - Pardubická 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 14 - Středočeská I. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 15 - Středočeská II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 16 - Středočeská III. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 17 - Středočeská IV. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 18 - Vysočina 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 19 - Jihomoravská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 20 - Zlínská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 21 - Olomoucká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 22 - Moravskoslezská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 23 - Jihočeská - Plzeňská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 24 - Pardubická II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 25 - Středočeská V. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 26 - Jihomoravská II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 28 - Liberecká II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 27 - Královehradecká III. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 29 - Královehradecká IV. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 30 - Pardubická III. 2020/21
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 7 - Karlovarská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 8 - Ústecká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 9 - Plzeňsko - Jihočeská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Liberecká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 11 - Královehradecká I. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 12 - Královehradecká II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 13 - Pardubická 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 14 - Středočeská I. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 15 - Středočeská II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 16 - Středočeská III. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 17 - Středočeská IV. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 18 - Vysočina 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 19 - Jihomoravská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 20 - Zlínská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 21 - Olomoucká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 22 - Moravskoslezská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 28 – Liberecká II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 27 - Královehradecká III. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 29 - Královehradecká IV. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 30 - Pardubická III. 2020/21
Přípravné zápasy Jihomoravského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2020/21
- Přípravné zápasy junioři 2020/21
- Přípravné zápasy dorostenci 2020/21
- Přípravné zápasy starší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy mladší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy ženy 2020/21
- Přípravné zápasy přípravka 2020/21
- Přípravné zápasy minihokej 2020/21
Soutěž 2. tříd Jihomoravského kraje
- Soutěž 2. tříd Jihomoravského kraje 2020/21
Soutěž 3. tříd Jihomoravského kraje
- Soutěž 3. tříd Jihomoravského kraje 2020/21
Soutěž 4. tříd Jihomoravského kraje
- Soutěž 4. tříd Jihomoravského kraje 2020/21
Soutěž 5. tříd Jihomoravského kraje
- Soutěž 5. tříd Jihomoravského kraje 2020/21
Číslo utkání
Stadion
Blansko, Zimní stadion
Boskovice, Zimní stadion
Břeclav, FOSFA ARÉNA
Brno, Hokejová hala Úvoz
Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
Brno, Winning Group Arena
Hodonín, Zimní stadion Václava Nedomanského
Kuřim, Zimní stadion
Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
Rosice, Zimní stadion
Vyškov, Zimní stadion
Znojmo, Nevoga aréna
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
RC
S4T JMK
2
BM4529
HC Zastávka u Brna
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
RC
S4T JMK
2
BM4530
HC Zastávka u Brna
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
RC
S4T JMK
2
BM4531
HC Zastávka u Brna
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
RC
S4T JMK
2
BM4532
HC Zastávka u Brna
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
ZN
S4T JMK
1
BM4501
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
HC KOMETA BRNO
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
ZN
S4T JMK
1
BM4502
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
HC KOMETA BRNO
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
ZN
S4T JMK
1
BM4503
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
HC KOMETA BRNO
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
ZN
S4T JMK
1
BM4504
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
HC KOMETA BRNO
Nový
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 8/8