|
So |
07.10.2023 |
11:30 |
BC |
S3T JMK |
1. |
BM3017 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
HC KOMETA BRNO |
0:0
|
|
Turnaj - SKMB Boskovice z.s. - Boskovice, Zimní stadion
|
|
|
So |
07.10.2023 |
11:30 |
BC |
S3T JMK |
1. |
BM3018 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
HC KOMETA BRNO B |
0:0
|
|
Turnaj - SKMB Boskovice z.s. - Boskovice, Zimní stadion
|
|
|
So |
07.10.2023 |
12:45 |
BC |
S3T JMK |
1. |
BM3015 |
SKMB Boskovice z.s. |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - SKMB Boskovice z.s. - Boskovice, Zimní stadion
|
|
|
So |
07.10.2023 |
12:45 |
BC |
S3T JMK |
1. |
BM3016 |
HC Zastávka u Brna |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - SKMB Boskovice z.s. - Boskovice, Zimní stadion
|
|
|
Ne |
22.10.2023 |
12:00 |
M |
S3T JMK |
2. |
BM3023 |
HC KOMETA BRNO |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HC KOMETA BRNO - Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
|
|
|
Ne |
22.10.2023 |
12:00 |
M |
S3T JMK |
2. |
BM3024 |
HC Zastávka u Brna |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - HC KOMETA BRNO - Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
|
|
|
Ne |
22.10.2023 |
13:15 |
M |
S3T JMK |
2. |
BM3025 |
SHKM Hodonín |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HC KOMETA BRNO - Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
|
|
|
Ne |
22.10.2023 |
13:15 |
M |
S3T JMK |
2. |
BM3026 |
SHKM Hodonín B |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - HC KOMETA BRNO - Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
|
|
|
Ne |
05.11.2023 |
10:30 |
RC |
S3T JMK |
3. |
BM3049 |
HC Zastávka u Brna |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HC Zastávka u Brna - Rosice, Zimní stadion
|
|
|
Ne |
05.11.2023 |
10:30 |
RC |
S3T JMK |
3. |
BM3050 |
HC Mystery Kuřim z.s. |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Zastávka u Brna - Rosice, Zimní stadion
|
|
|
Ne |
05.11.2023 |
11:25 |
RC |
S3T JMK |
3. |
BM3051 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
HC Lvi Fosfa Břeclav |
0:0
|
|
Turnaj - HC Zastávka u Brna - Rosice, Zimní stadion
|
|
|
Ne |
05.11.2023 |
11:25 |
RC |
S3T JMK |
3. |
BM3052 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
HC Lvi Fosfa Břeclav B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Zastávka u Brna - Rosice, Zimní stadion
|
|
|
Ne |
19.11.2023 |
11:30 |
ZN |
S3T JMK |
4. |
BM3061 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
EAC Junior Capitals |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
19.11.2023 |
11:30 |
ZN |
S3T JMK |
4. |
BM3062 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
EAC Junior Capitals B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
19.11.2023 |
12:30 |
ZN |
S3T JMK |
4. |
BM3063 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
SHKM Hodonín |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
19.11.2023 |
14:30 |
ZN |
S3T JMK |
4. |
BM3067 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
HC Mystery Kuřim z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
03.12.2023 |
15:05 |
MN |
S3T JMK |
5. |
BM3091 |
HC KOMETA BRNO |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - EAC Junior Capitals - Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
|
|
|
Ne |
03.12.2023 |
15:05 |
MN |
S3T JMK |
5. |
BM3092 |
HC KOMETA BRNO B |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - EAC Junior Capitals - Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
|
|
|
Ne |
03.12.2023 |
16:20 |
MN |
S3T JMK |
5. |
BM3093 |
EAC Junior Capitals |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - EAC Junior Capitals - Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
|
|
|
Ne |
03.12.2023 |
16:20 |
MN |
S3T JMK |
5. |
BM3094 |
EAC Junior Capitals B |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - EAC Junior Capitals - Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
|
|
|
Ne |
17.12.2023 |
11:45 |
ZN |
S3T JMK |
6. |
BM3101 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
SHKM Hodonín |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
17.12.2023 |
11:45 |
ZN |
S3T JMK |
6. |
BM3102 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
SHKM Hodonín B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
17.12.2023 |
12:45 |
ZN |
S3T JMK |
6. |
BM3103 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
HC Scorpions Brno |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
17.12.2023 |
14:45 |
ZN |
S3T JMK |
6. |
BM3107 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
SKMB Boskovice z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
14.01.2024 |
13:00 |
U |
S3T JMK |
7. |
BM3123 |
HCM Warriors Brno |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HCM Warriors Brno - Brno, Hokejová hala Úvoz
|
|
|
Ne |
14.01.2024 |
13:00 |
U |
S3T JMK |
7. |
BM3124 |
HC Zastávka u Brna |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - HCM Warriors Brno - Brno, Hokejová hala Úvoz
|
|
|
Ne |
14.01.2024 |
14:15 |
U |
S3T JMK |
7. |
BM3125 |
EAC Junior Capitals |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HCM Warriors Brno - Brno, Hokejová hala Úvoz
|
|
|
Ne |
14.01.2024 |
14:15 |
U |
S3T JMK |
7. |
BM3126 |
EAC Junior Capitals B |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - HCM Warriors Brno - Brno, Hokejová hala Úvoz
|
|
|
So |
27.01.2024 |
11:00 |
ZN |
S3T JMK |
8. |
BM3149 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
SHKM Hodonín |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
So |
27.01.2024 |
11:00 |
ZN |
S3T JMK |
8. |
BM3150 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
SHKM Hodonín B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|