Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
22.10.2021 17:15 ZN RLJ Z1741 ZNO TRE
DaRei Daniel Reich
JiNec Jiří Nechvátal
JiGab Jiří Gabriel
22.10.2021 18:30 FM RLJ Z1745 FRM NOV
AlKap Alexandr Kapitanov
JiBré Jiří Brél
JaSze Jan Szewieczek
So 23.10.2021 09:00 VA LMŽ D Z6017 BOB ZLN
AdKub Adam Kubín
ToMar Tomáš Marek
So 23.10.2021 09:15 KM S3T ZLK Z3031 KRO BOB
So 23.10.2021 10:15 KM S3T ZLK Z3032 KRO BOB
So 23.10.2021 11:00 VA LSŽ B Z8017 BOB ZLN
AdKub Adam Kubín
ToMar Tomáš Marek
So 23.10.2021 11:30 KM LMŽ D Z6018 KRO VSE
ToMoj Tomáš Mojžíšek
PeOsi Petr Osina
So 23.10.2021 13:30 KM LSŽ B Z8018 KRO VSE
ToMoj Tomáš Mojžíšek
PeOsi Petr Osina
So 23.10.2021 15:15 UH S4T ZLK Z4018 UHH ZLN
RoKož Robert Koželuha
MiWei Michal Weintritt
So 23.10.2021 16:45 UH S5T ZLK Z5018 UHH ZLN
RoKož Robert Koželuha
MiWei Michal Weintritt
Ne 24.10.2021 09:00 VA S4T ZLK Z4020 BOB KRO
AdKub Adam Kubín
ToMar Tomáš Marek
Ne 24.10.2021 09:15 UH S5T ZLK Z5105 UHH ZLN
ZdFre Zdeněk Frelich
MiWei Michal Weintritt
Ne 24.10.2021 09:30 KM RLJ Z1747 KRO LVB
JiNov Jiří Novák (KM82)
ToKuč Tomáš Kučera (KM88)
ToMoj Tomáš Mojžíšek
Ne 24.10.2021 10:15 VA S5T ZLK Z5020 BOB KRO
PeBam Petr Bambuch
AdKub Adam Kubín
Ne 24.10.2021 10:45 ZP S3T ZLK Z3027 ZLN UHH
Ne 24.10.2021 11:00 NJ RLJ Z1749 NOV BOB
DaPav Daniel Pavel
MiFra Michal Frais
JaŠtě Jaroslav Štěpán
Ne 24.10.2021 11:30 VS S4T ZLK Z4019 VSE UHO
DoKov Dominik Kovařčík
PaTom Pavel Tomeček
Ne 24.10.2021 11:45 ZP S3T ZLK Z3028 ZLN UHH
Ne 24.10.2021 13:00 VS S5T ZLK Z5019 VSE UHO
DoKov Dominik Kovařčík
PaTom Pavel Tomeček
Ne 24.10.2021 14:45 TR RLJ Z1746 TRE UHO
MiSuc Michal Suchý
GaŠťa Gabriela Šťastná
VoKou Vojtěch Kouba
Ne 24.10.2021 15:15 OP RLJ Z1750 OPA CER
PePel Petr Pelc
VoKro Vojtěch Kroček
DaLas David Lasák
Ne 24.10.2021 18:00 PV RLJ Z1748 PRO ZNO
JaPav Jan Pavel
AdStu Adam Studený
MiSch Michal Schejbal (OC96)
St 27.10.2021 09:00 UB S4T ZLK Z4013 UHB BOB
DaBra David Brablenec
FiKub Filip Kubiš
St 27.10.2021 10:30 UB S5T ZLK Z5013 UHB BOB
DaBra David Brablenec
FiKub Filip Kubiš
Čt 28.10.2021 09:00 UO RLJ Z1743 UHO KRO
PeBla Petr Blaha
ZdHen Zdeněk Hendrych
ZdFre Zdeněk Frelich
Čt 28.10.2021 10:00 BB S4T ZLK Z4017 BRU UHB
DaBra David Brablenec
RoŠim Roman Šimoník
Čt 28.10.2021 11:30 BB S5T ZLK Z5017 BRU UHB
DaBra David Brablenec
RoŠim Roman Šimoník
Čt 28.10.2021 11:45 VS LMŽ D Z6019 VSE BOB
MiŠkr Michal Škrobák
PaTom Pavel Tomeček
Čt 28.10.2021 13:45 VS LSŽ B Z8019 VSE BOB
MiŠkr Michal Škrobák
PaTom Pavel Tomeček
29.10.2021 09:00 UO S3T ZLK Z3025 UHO BRU
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 60/107