Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
St 28.09.2022 09:00 JC LSŽ B L7013 JBN TUR
MiVal Michal Vala
ZdKou Zdeněk Kouďa
OnBok Ondřej Bok
St 28.09.2022 09:00 FR LMŽ B L5016 FRY MBL
DaJeč David Ječný
VlMik Vladimír Mikan (LI01)
St 28.09.2022 10:00 CL LMŽ B L5015 CES LIB
JaŠte Jan Štefan
ToKuč Tomáš Kučera (CL98)
St 28.09.2022 11:00 FR LSŽ B L7016 FRY MBL
ToBor Tomáš Borecký
VlMik Vladimír Mikan (LI01)
DaJeč David Ječný
St 28.09.2022 11:00 JC LMŽ B L5013 JBN TUR
JaPol Jan Poljak
ZdKou Zdeněk Kouďa
St 28.09.2022 12:00 CL LSŽ B L7015 CES LIB
JaŠte Jan Štefan
MiRei Michael Reichelt
ToKuč Tomáš Kučera (CL98)
St 28.09.2022 13:00 MB LSŽ A L8016 MBL SPA
ToŘíd Tomáš Řídka
DaFor Daniel Forst
St 28.09.2022 13:30 JC LSŽ A L8014 JBN NER
JaPol Jan Poljak
ZdKou Zdeněk Kouďa
PaNěm Pavel Němec
St 28.09.2022 13:30 LS LSŽ A L8015 LIB LET
LuJoh Lubomír Johan
AlTou Aleš Touš
St 28.09.2022 14:30 VF LMŽ B L5014 VAR LOM
LuDam Lukáš Damašek
JiBer Jiří Beran (LN84)
St 28.09.2022 14:40 BJ RLD L3018 BNJ FRY
EvBaš Evžen Bašus
VáSou Václav Soukup (MB89)
VáSou Václav Soukup (MB63)
St 28.09.2022 16:00 JC RLJ L1013 JBN FRY
MiVal Michal Vala
JaPol Jan Poljak
OnBok Ondřej Bok
St 28.09.2022 16:30 VF LSŽ B L7014 VAR LOM
LuDam Lukáš Damašek
JiBer Jiří Beran (LN84)
MiRei Michael Reichelt
St 28.09.2022 17:00 JN KLM LBK L0006 STA TUR
MiKaň Michal Kaňkovský
PeKre Petr Krejbich (LI68)
DaJeč David Ječný
St 28.09.2022 17:00 CL KLM LBK L0005 CES LOM
ToBor Tomáš Borecký
LuSvo Lucie Svobodová
JaGru Jakub Grundler
St 28.09.2022 19:30 VF KLM LBK L0004 VAR FRY
MiRei Michael Reichelt
JiBer Jiří Beran (LN84)
LuDam Lukáš Damašek
30.09.2022 17:30 CL RLJ L1014 CES UNL
JiBer Jiří Beran (LN84)
MiSvo Michal Svoboda
JoPro Josef Provazník
30.09.2022 19:00 DC RLJ L1015 DEC VAR
JiCíc Jiří Cícha
PaZít Pavel Zítka
MiBie Michal Biedermann
30.09.2022 19:45 KO RLJ L1017 KOL BNJ
JaKub Jaroslav Kubeš
KrVos Kryštof Voska
VoBuč Vojtěch Buček
30.09.2022 20:00 KH RLJ L1016 KUH VLA
IvPro Ivo Procházka
JaHni Jan Hnilička
30.09.2022 20:00 PD RLJ L1018 PDY LET
PeMac Petr Macháč
RaNog Radovan Noga
MaKub Marek Kubát
So 01.10.2022 09:00 NE LSŽ A L8019 NER LIB
JaMuc Jakub Muchka
FiRob Filip Robotka
LuKul Lukáš Kulvejt
So 01.10.2022 09:00 MB LMŽ B L5018 MBL CES
PaŠim Patrik Šimek
JaKus Jan Kusý
So 01.10.2022 09:00 TN LMŽ B L5020 TUR VAR
DaNov David Novotný (SM74)
AlKoň Aleš Koňák
So 01.10.2022 09:45 JC LMŽ B L5017 JBN FRY
JáTům Jáchym Tůma
PaNěm Pavel Němec
So 01.10.2022 10:30 JN RLD L3012 JIC NPK
PaŠte Pavel Štefan
ŠtBoč Štěpán Boček
RoKub Roman Kubec
So 01.10.2022 10:55 BJ RLD L3011 BNJ KRK
VáSou Václav Soukup (MB63)
VáSou Václav Soukup (MB89)
EvBaš Evžen Bašus
So 01.10.2022 11:00 MB LSŽ B L7018 MBL CES
OnKar Ondřej Karli
PaŠim Patrik Šimek
So 01.10.2022 11:00 TN LSŽ B L7020 TUR VAR
DaNov David Novotný (SM74)
AlKoň Aleš Koňák
OnBok Ondřej Bok
So 01.10.2022 11:15 LS LMŽ B L5019 LIB LOM
PřUnd Příba undefined (laik)
DaJeč David Ječný
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/196