Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
So 16.11.2019 09:00 PK LMŽ D C6022 PIL TAB
So 16.11.2019 10:00 SB S4T JČK CM4034 SOB PIS
AdČíž Adam Čížek
JaBal Jakub Baloun
So 16.11.2019 10:45 CP LMŽ D C6023 LVI JIN
PeKar Petr Karlín
JiMac Jiří Macháček
So 16.11.2019 11:15 JH S4T JČK CM4035 JIN CEB
HyHav Hynek Havelka
JaKop Jakub Kopřiva
So 16.11.2019 11:15 SB S5T JČK C5034 SOB PIS
AdČíž Adam Čížek
JaBal Jakub Baloun
So 16.11.2019 11:30 MI S4T JČK CM4036 MIL TAB
PaJíš Pavel Jíška
DaKot Daniel Kothera
So 16.11.2019 12:45 JH S5T JČK C5035 JIN CEB
HyHav Hynek Havelka
JaKop Jakub Kopřiva
So 16.11.2019 12:45 MI S5T JČK C5036 MIL TAB
PaJíš Pavel Jíška
DaKot Daniel Kothera
So 16.11.2019 13:15 TA S23 JČK CM3037 TAB PIS
MaEnt Matyáš Ent
ToSpá Tomáš Spálenka
So 16.11.2019 14:30 TA S23 JČK CM3038 PIS VIM
MaEnt Matyáš Ent
ToSpá Tomáš Spálenka
So 16.11.2019 15:00 PI KLM JČK C0049. RAD HUM
LuKvě Lukáš Květoň
KrMax Kryštof Maxa
DaBuš David Bušta
So 16.11.2019 15:45 SI LMŽ D C6024 SUŠ PIS
FrVít František Vítovec
MaŠtě Marcel Štěrba
So 16.11.2019 15:45 TA S23 JČK CM3039 TAB VIM
MaEnt Matyáš Ent
ToSpá Tomáš Spálenka
So 16.11.2019 16:15 CK LJ 2811 CKR JIN
JiMac Jiří Macháček
LuMič Lukáš Mička
MaLuk Marek Lukáš
So 16.11.2019 17:00 VL KLM JČK C0050. VES VIM
MaTrn Marek Trnka
MiDan Michal Dančišin
JaKub Jan Kubeš
So 16.11.2019 17:00 ST KLM JČK C0052. STR SOB
ToPos Tomáš Poskočil
MiDiv Michal Diviš
MaŠes Martin Šesták
So 16.11.2019 17:00 CO LJ 2810 CHT VMZ
MiSuc Michal Suchý
VoKou Vojtěch Kouba
GaŠťa Gabriela Šťastná
So 16.11.2019 17:40 SB LD 4405 SOB BEN
MaKre Martin Kreuzer
VáKub Václav Kubíček
AnKot Anna Kotounová
So 16.11.2019 18:30 RO LD 4309 ROK DDM
GaMal Gabriela Malá
VíHrů Vít Hrůza
ToHef Tomáš Hefler
Ne 17.11.2019 09:00 VL S23 JČK CM3043 VES CKR
MaSou Martin Soukaný
Ne 17.11.2019 09:30 SB S23 JČK CM3040 SOB CEB
JiSou Jiří Soukup
VeKři Veronika Křiklánová
Ne 17.11.2019 10:00 VL S23 JČK CM3044 CKR LIN
LuMič Lukáš Mička
Ne 17.11.2019 10:00 TA S4T JČK CM4032 TAB CKR
ToSpá Tomáš Spálenka
AnKot Anna Kotounová
Ne 17.11.2019 10:35 SB S23 JČK CM3041 CEB LVI
JiSou Jiří Soukup
VeKři Veronika Křiklánová
Ne 17.11.2019 11:00 ST S4T JČK CM4033 STR LVI
LuVok Lukáš Vokoun
OnTuh Ondřej Tuháček
Ne 17.11.2019 11:00 PB LD 4308 PŘI SMI
PeČaj Petr Čajan
ZdKál Zdeněk Kálal
ToMaš Tomáš Mašek
Ne 17.11.2019 11:15 VL S23 JČK CM3045 VES LIN
LuMič Lukáš Mička
Ne 17.11.2019 11:40 SB S23 JČK CM3042 SOB LVI
JiSou Jiří Soukup
VeKři Veronika Křiklánová
Ne 17.11.2019 12:15 VK S5T JČK C5031 VIM VES
VíVoz Vítek Vozobule
ŠiDav Šindler David
Ne 17.11.2019 12:55 SI S4T JČK CM4031 SUŠ VES
CtBěl Ctibor Bělohrad
MaŠtě Marcel Štěrba
Načíst další
Zobrazeno utkání: 30/145