Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
15.11.2019 15:00 HA S4T MSK TM4049 HAV BOS
PaLen Pavel Lenomár
15.11.2019 15:00 HA S4T MSK TM4249 HAV BOS
PeAda Petr Adamec
15.11.2019 16:30 HA S5T MSK T5049 HAV VLC
PeAda Petr Adamec
PaLen Pavel Lenomár
15.11.2019 18:00 KI KLM MSK T0054 KAR RPR
ToKre Tomáš Krenželok
LuPuc Lukáš Puczok
ToTká Tomáš Tkáč
So 16.11.2019 08:30 HA LMŽ C T7045 HAV MTP
PeAda Petr Adamec
DaTom Daniel Tomeček
So 16.11.2019 10:00 UN LMŽ D T6088 UNI NOV
JaKlí Jaroslav Klíč
VoGer Vojtěch Gerhát
So 16.11.2019 10:00 SE LMŽ D T6090 STU MDS
DaPav Daniel Pavel
MaTvr Martin Tvrdý
So 16.11.2019 10:00 HE S3T MSK TM3013 HOR ORL
KaHar Kamil Harasim
So 16.11.2019 10:00 HE S3T MSK TM3026 HOR ORL
JaHol Jakub Holuša
So 16.11.2019 10:15 FM LMŽ D T6290 FRM VLC
MaPis Martin Piskoř
OlMot Oliver Motloch
So 16.11.2019 10:15 NJ S4T MSK TM4053 NOV ORL
MaKoj Maksymilian Kojda
So 16.11.2019 10:15 NJ S4T MSK TM4253 NOV ORL
IgCab Igor Caban
So 16.11.2019 10:30 OP LMŽ D T6086 OPA ČER
DaHar David Harazim
MaTěž Marek Těžký
So 16.11.2019 10:30 PO LMŽ D T6289 POR TRI
JaBed Jan Bednář
VíHla Vít Hladík
So 16.11.2019 11:00 HE S3T MSK TM3014 ORL POR
KaHar Kamil Harasim
So 16.11.2019 11:00 HE S3T MSK TM3027 ORL POR
JaHol Jakub Holuša
So 16.11.2019 11:15 HA LSŽ A T9045 HAV MTP
DaMaj Daniel Majetný
PeAda Petr Adamec
DaTom Daniel Tomeček
So 16.11.2019 12:00 UN LSŽ B T8088 UNI NOV
VlBur Vladimír Burda
JaKlí Jaroslav Klíč
VoGer Vojtěch Gerhát
So 16.11.2019 12:00 SE LSŽ B T8090 STU MDS
PaMik Pavel Mikula
DaPav Daniel Pavel
MaTvr Martin Tvrdý
So 16.11.2019 12:00 FM LSŽ B T8290 FRM VLC
PePis Petr Piskoř
MaPis Martin Piskoř
OlMot Oliver Motloch
So 16.11.2019 12:00 KN LMŽ D T6089 KRN PRO
ZdKop Zdeněk Kopečný
MiSey Michael Seyfried
So 16.11.2019 12:00 HE S3T MSK TM3015 HOR POR
KaHar Kamil Harasim
So 16.11.2019 12:00 HE S3T MSK TM3028 HOR POR
JaHol Jakub Holuša
So 16.11.2019 12:00 NJ S5T MSK T5053 NOV ORL
IgCab Igor Caban
MaKoj Maksymilian Kojda
So 16.11.2019 12:30 OP LSŽ B T8086 OPA ČER
RuKla Rudolf Klapetek
DaHar David Harazim
MaTěž Marek Těžký
So 16.11.2019 12:30 PO LSŽ B T8289 POR TRI
JiCha Jiří Chamrád
JaBed Jan Bednář
VíHla Vít Hladík
So 16.11.2019 13:00 SU LMŽ C T7046 MDS OLO
MiMad Michal Maděra
PePře Petr Přecechtěl
So 16.11.2019 13:00 OR LMŽ D T6288 ORL OPA
DaMar Daniel Mareček
FiMac Filip Macurák
So 16.11.2019 13:30 JZ LMŽ D T6287 MTP VIT
KaŠro Karel Šrom
MaSob Marek Sobaniec (KI97)
So 16.11.2019 14:00 KN LSŽ B T8089 KRN PRO
ZdKop Zdeněk Kopečný
MiSey Michael Seyfried
OlHan Oldřich Hanke
Načíst další
Zobrazeno utkání: 30/325