Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
St 16.09.2020 18:00 HR PRIP KH HX003 HRO TRU
St 16.09.2020 18:00 OO PRIP KH HX004 OPO NMS
JaPet Jan Petr
ToKar Tomáš Kareš
JaWin Jan Winkler
St 16.09.2020 18:00 NV PRIP KH HX007 NOB JIČ
ToPad Tomáš Padevět
JoKub Josef Kubišta
JaZah Jan Zahradníček
St 16.09.2020 18:30 JN LSŽ B H8002 JIČ DVK
JaHur Jan Hurei
VoGla Vojtěch Glanc
18.09.2020 19:30 JA LD H3415 JAR NCH
ToPad Tomáš Padevět
MiPlu Mikuláš Pluháček
ŠiJun Šimon Junek
So 19.09.2020 09:00 NE LMŽ C H7005 NER LET
VoSrp Vojtěch Srp
JoŠka Josef Škarohlíd
So 19.09.2020 09:00 PD LMŽ C H7006 PDY MBL
PřPap Přemysl Papoušek
KaDiv Karel Diviš
So 19.09.2020 09:00 JA LSŽ B H8054 JAR NMS
PeHof Petr Hofman
JaVše Jakub Všetečka
So 19.09.2020 09:00 JA LMŽ D H6054 JAR NMS
PeHof Petr Hofman
JaVše Jakub Všetečka
So 19.09.2020 09:00 OO LMŽ D H6055 OPO CHN
DaPaš Daniel Paštika
MiHor Michael Horák
So 19.09.2020 09:30 CR LMŽ C H7007 CHR MHK
ToPav Tomáš Pavlata
OnBer Ondřej Beran
So 19.09.2020 09:30 NV LMŽ D H6005 NOB JIČ
JaZah Jan Zahradníček
JoKor Josef Korel
So 19.09.2020 10:00 HK LMŽ D H6006 MHK VRC
JiFel Jiří Felcman
FiLuš Filip Luštinec
So 19.09.2020 10:00 NA LMŽ D H6056 NCH MĚS
OnVod Ondřej Vodička
PeKoz Petr Kozák
So 19.09.2020 11:00 NE LSŽ A H9005 NER LET
VoSrp Vojtěch Srp
JoŠka Josef Škarohlíd
So 19.09.2020 11:00 PD LSŽ A H9006 PDY MBL
MaKub Marek Kubát
PřPap Přemysl Papoušek
KaDiv Karel Diviš
So 19.09.2020 11:00 LS LMŽ C H7008 LIB PCE
MiKaň Michal Kaňkovský
PeKre Petr Krejbich
So 19.09.2020 11:00 OO LSŽ B H8055 OPO CHN
DaPaš Daniel Paštika
MiHor Michael Horák
So 19.09.2020 11:10 DK LMŽ D H6004 DVK NPK
JaKyn Jan Kynčl
MiPlu Mikuláš Pluháček
So 19.09.2020 11:30 CR LSŽ A H9007 CHR MHK
ToJir Tomáš Jiruška
PePoš Petr Pošvář
ToPav Tomáš Pavlata
So 19.09.2020 12:00 HK LSŽ B H8006 MHK VRC
JiFel Jiří Felcman
FiLuš Filip Luštinec
So 19.09.2020 12:00 NA LSŽ B H8056 NCH MĚS
OnVod Ondřej Vodička
PeKoz Petr Kozák
So 19.09.2020 13:00 LS LSŽ A H9008 LIB PCE
JaDrb Jan Drbohlav
MiKaň Michal Kaňkovský
PeKre Petr Krejbich
So 19.09.2020 13:10 DK LSŽ B H8004 DVK NPK
JaKyn Jan Kynčl
MiPlu Mikuláš Pluháček
So 19.09.2020 13:30 OO LD H3413 OPO NMS
ToKar Tomáš Kareš
FiŠes Filip Šesták
DaPaš Daniel Paštika
So 19.09.2020 18:00 NV LD H3416 NOB HRO
Ne 20.09.2020 09:00 L LMŽ C H7011 LET PDY
MaMal Matěj Malík (laik)
MiKub Miroslav Kubas (laik)
Ne 20.09.2020 09:00 RK LSŽ B H8052 MĚS OPO
DaPaš Daniel Paštika
ToKar Tomáš Kareš
Ne 20.09.2020 09:00 JN LMŽ D H6007 JIČ MHK
VoGla Vojtěch Glanc
DoBro Dominik Brož
Ne 20.09.2020 09:00 HR LD H3417 HRO OPO
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/228