Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
HC Kobra Praha
HC Rakovník
HC Slavia Praha
Prac. zálohy Kladno
SK Černošice
Slavoj Vel.Popovice
Tatran Sedlčany
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
1. liga žen
- 1. liga žen 2022/23 – B
- 1. liga žen 2022/23 – A
2. liga
- 2. liga 2022/23 - Západ
- 2. liga 2022/23 - Východ
- 2. liga 2022/23 - Nadstavbová sk. Západ - skupina "A"
- 2. liga 2022/23 - Nadstavbová sk. Západ - skupina "B"
- 2. liga - Předkolo play-off sk. Západ 2022/23
- 2. liga - O udržení ve II. lize ČR 2022/23
- 2. liga - Play-off 2022/23
- 2. liga - Kvalifikace o postup do II. ligy ČR 2022/23
Česká para hokejová liga
- Česká para hokejová liga 2022/23
Champions Hockey League
- Champions Hockey League 2022/23
CHANCE LIGA
- CHANCE LIGA 2022/23
- CHANCE LIGA - Předkolo play-off 2022/23
- CHANCE LIGA - Play-off o vítězství v CHANCE LIZE 2022/23
DHL extraliga juniorů
- DHL extraliga juniorů 2022/23
- DHL extraliga juniorů - Play-off o titul Mistr České republiky 2022/23
Extraliga dorostu
- Extraliga dorostu - sk. A 2022/23
- Extraliga dorostu - sk. B 2022/23
- Extraliga dorostu - sk. C 2022/23
- Extraliga dorostu - O pořadí v play-off 2022/23
- Extraliga dorostu - O účast v play-off 2022/23
- Extraliga dorostu - Play-off o titul Mistr České republiky 2022/23
- Extraliga dorostu - Play-down 2022/23
- Extraliga dorostu - O udržení, resp. o postup do ELD 2022/23
Extraliga žen
- Extraliga žen 2022/23
- Extraliga žen - O titul Mistr České republiky 2022/23
Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. H 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. P 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. A 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. B 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - osmifinále O vítěze KLM 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - čtvrtfinále O vítěze KLM 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - O pohár Vladimíra Martince 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - semifinále O vítěze KLM 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - finále O vítěze KLM 2022/23
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - O 3. místo KLM 2022/23
Krajská liga mužů Jihočeského kraje
- Krajská liga mužů Jihočeského kraje 2022/23
- Krajská liga mužů Jihočeského kraje - čtvrtfinále 2022/23
- Krajská liga mužů Jihočeského kraje - semifinále 2022/23
- Krajská liga mužů Jihočeského kraje - finále 2022/23
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína
- Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 2022/23
- Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína - čtvrtfinále 2022/23
- Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína - semifinále 2022/23
- Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína - finále 2022/23
Krajská liga mužů Karlovarského a Plzeňského kraje
- Krajská liga mužů Plzeňského a Karlovarského kraje 2022/23
- Krajská liga mužů Plzeňského a Karlovarského kraje 2022/23 - předkolo
- Krajská liga mužů Plzeňského a Karlovarského kraje 2022/23 - semifinále play-off
- Krajská liga mužů Plzeňského a Karlovarského kraje 2022/23 - finále play-off
Krajská liga mužů Libereckého kraje
- Krajská liga mužů Libereckého kraje 2022/23
- Krajská liga mužů Libereckého kraje - čtvrtfinále 2022/23
- Krajská liga mužů Libereckého kraje - semifinále 2022/23
- Krajská liga mužů Libereckého kraje - finále 2022/23
Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje
- Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje 2022/23
- Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje - čtvrtfinále 2022/23
- Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje - semifinále 2022/23
- Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje - finále 2022/23
Krajská liga mužů Středočeského kraje
- Krajská liga mužů Středočeského kraje 2022/23
- Krajská liga mužů Středočeského kraje - předkolo 2022/23
- Krajská liga mužů Středočeského kraje - čtvrtfinále 2022/23
- Krajská liga mužů Středočeského kraje - semifinále 2022/23
- Krajská liga mužů Středočeského kraje - finále 2022/23
- Krajská liga mužů Středočeského kraje - Play-down 2022/23
- Krajská liga mužů Středočeského kraje - baráž 2022/23
Krajská liga mužů Ústeckého kraje
- Krajská liga mužů Ústeckého kraje 2022/23
- Krajská liga mužů Ústeckého kraje - semifinále 2022/23
- Krajská liga mužů Ústeckého kraje - finále 2022/23
Krajská liga mužů Vysočina
- Pracolor Krajská liga mužů Vysočina 2022/23
- Pracolor Krajská liga mužů Vysočina 2022/23 - předkolo
- Pracolor Krajská liga mužů Vysočina 2022/23 - čtvrtfinále
- Pracolor Krajská liga mužů Vysočina 2022/23 - semifinále
- Pracolor Krajská liga mužů Vysočina 2022/23 - finále
- O pohár předsedy KVV ČSLH Vysočina 2022/23
Krajská soutěž mužů Karlovarského kraje
- Krajská soutěž mužů Karlovarského kraje 2022/23
Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje
- Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje sk. C 2022/23
- Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje sk. B 2022/23
- Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje sk. A 2022/23
Krajská soutěž mužů Středočeského kraje
- Krajská soutěž mužů Středočeského kraje 2022/23
- Krajská soutěž mužů Středočeského kraje - čtvrtfinále 2022/23
- Krajská soutěž mužů Středočeského kraje - semifinále 2022/23
- Krajská soutěž mužů Středočeského kraje - finále 2022/23
Liga dorostu
- Liga dorostu 2022/23
- Liga dorostu - O postup do baráže o účast v ELD 2022/23
- Liga dorostu - Play-down 2022/23
- Liga dorostu - O udržení, resp. o postup do LD 2022/23
Liga juniorů
- Liga juniorů 2022/23
- Liga juniorů - Play-off o postup do extraligy juniorů 2022/23
- Liga juniorů - Play-down 2022/23
Liga mladších žáků "A"
- Liga mladších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 2 - Plzeňská 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 4 - Královéhradecká 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 5 - Pražská 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 6 - Vysočina 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 7 - Olomoucká 2022/23
- Liga mladších žáků "A" sk. 8 - Moravskoslezská 2022/23
- Soupiska pro soutěž liga mladších žáků (hráči ročníku 2011, 2012)
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků „B“ sk. 10 - Ústecká 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 9 - Karlovarská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 11 - Plzeňská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 12 - Jihočeská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 13 - Liberecká 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 14 - Královéhradecká 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 15 - Pardubická 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 16 - Středočeská I. 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 17 - Středočeská II. 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 18 - Vysočina 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 19 - Jihomoravská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 20 - Zlínská 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Olomoucká 2022/23
- Liga mladších žáků „B“ sk. 22 - Moravskoslezská 2022/23
Liga starších žáků "A"
- Liga starších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 2 - Pražská 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 4 - Liberecká 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 5 - Královéhradecká 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 6 - Jihomoravská 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 7 - Olomoucká 2022/23
- Liga starších žáků "A" sk. 8 - Moravskoslezská 2022/23
- Soupiska pro soutěž liga starších žáků (hráči ročníku 2009, 2010)
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "A"
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "B"
- Liga starších žáků "A" Nadstavba sk. "C"
- Liga starších žáků "A" nadstavba sk. "D"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "E"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "G"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "F"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "H"
- Liga starších žáků "A" - O umístění sk. "I"
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 9 – Karlovarská 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Ústecká 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 11 – Plzeňská 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 12 – Jihočeská I. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 13 – Jihočeská II. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 14 – Liberecká 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 15 – Královéhradecká I. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 16 – Královéhradecká II. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 17 – Pardubická 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 18 – Středočeská I. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 19 – Středočeská II. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 20 – Středočeská III. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 21 – Středočeská IV. 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 22 – Vysočina 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 23 – Zlínská 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 25 – Olomoucká 2022/23
- Liga starších žáků "B" sk. 26 – Moravskoslezská 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 9 - 10 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 11 - 13 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 18 - 21 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupiny 22 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 9 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 10 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 11 - 13 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17B r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17C r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17D r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 18 - 21 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 22A r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 22B r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 23 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 24 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 r. 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17 r. - o konečné 1. - 4. místo 2022/23
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17 r. - o konečné 5. - 8. místo 2022/23
Přípravné zápasy ELH
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
Přípravné zápasy Hlavního města Prahy
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Jihočeského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Jihomoravského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Karlovarského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Kraje Vysočina
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
- WTT 2023 U8
- WTT 2023 U9
- WTT 2023 U10
- WTT 2023 U11
- WTT 2023 U12
- WTT 2023 U13
- WTT 2023 U14
- WTT 2023 U16
Přípravné zápasy Královéhradeckého kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Libereckého kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Moravskoslezského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Olomouckého kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Pardubického kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Plzeňského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Středočeského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Ústeckého kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Přípravné zápasy Zlínského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2022/23
- Přípravné zápasy junioři 2022/23
- Přípravné zápasy dorostenci 2022/23
- Přípravné zápasy starší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy mladší žáci 2022/23
- Přípravné zápasy ženy 2022/23
- Přípravné zápasy přípravka 2022/23
- Přípravné zápasy minihokej 2022/23
- Přípravné zápasy 9. tříd 2022/23
Regionální liga dorostu
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 1
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 2
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 3
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 4
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 5
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 6
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 7
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 8
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 9
- Regionální liga dorostu 2022/23 sk. 10
- Regionální liga dorostu - nadstavbová - sk. 11 2022/23
- Regionální liga dorostu - nadstavbová - sk. 12 2022/23
- Regionální liga dorostu - nadstavbová - sk. 13 2022/23
- Regionální liga dorostu - nadstavbová - sk. 14 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 15 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 16 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 17 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 18 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 19 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 20 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 21 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 22 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 23 2022/23
- Regionální liga dorostu - O umístění - sk. 24 2022/23
- Regionální liga dorostu - O postup do baráže o účast v LD 2022/23
Regionální liga juniorů
- Regionální liga juniorů 2022/23 sk. 1-2
- Regionální liga juniorů 2022/23 sk. 3-4
- Regionální liga juniorů 2022/23 sk. 5-6
- Regionální liga juniorů 2022/23 sk. 7-8
- Regionální liga juniorů 2022/23 sk. 9-10
- Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 11 2022/23
- Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 12 2022/23
- Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 13 2022/23
- Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 14 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 15 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 16 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 17 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 18 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 19 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 20 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 21 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 22 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 2022/23
- Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 24 2022/23
- Regionální liga juniorů - Play-off o postup do LJ 2022/23
Reprezentace
- Reprezentace ženy 2022/23
- Reprezentace U20 2022/23
- Reprezentace senioři 2022/23
- Reprezentace U19 2022/23
- Reprezentace U18 2022/23
- Reprezentace U17 2022/23
- Reprezentace U16 2022/23
- Reprezentace Para 2022/23
- Reprezentace veteráni 2022/23
- Reprezentace ženy U16 2022/23
- Reprezentace ženy U18 2022/23
- MS 20 – 2022 – sk. A
- MS 20 – 2022 – sk. B
- MS 20 – 2022 – play off
- MS 2023 – sk. A
- MS 2023 – sk. B
- MS 2023 – play off
Soutěž 2. tříd Hlavního města Prahy
- Soutěž 2. tříd Hlavního města Prahy 2022/23
Soutěž 2. tříd Jihočeského kraje
- Soutěž 2. tříd Jihočeského kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Jihomoravského kraje
- Soutěž 2. tříd Jihomoravského kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Karlovarského kraje
- Soutěž 2. tříd Karlovarského kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd kraje Vysočina
- Soutěž 2. tříd kraje Vysočina 2022/23
Soutěž 2. tříd Královéhradeckého kraje
- Soutěž 2. tříd Královéhradeckého kraje 2022/23 - 2A
- Soutěž 2. tříd Královéhradeckého kraje 2022/23 - 2B
Soutěž 2. tříd Libereckého kraje
- Soutěž 2. tříd Libereckého kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Moravskoslezského kraje
- Soutěž 2. tříd Moravskoslezského kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Olomouckého kraje
- Soutěž 2. tříd Olomouckého kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 2. tříd Pardubického kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Plzeňského kraje
- Soutěž 2. tříd Plzeňského kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 2. tříd Středočeského kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Ústeckého kraje
- Soutěž 2. tříd Ústeckého kraje 2022/23
Soutěž 2. tříd Zlínského kraje
- Soutěž 2. tříd Zlínského kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Hlavního města Prahy
- Soutěž 3. tříd Hlavního města Prahy 2022/23
Soutěž 3. tříd Jihočeského kraje
- Soutěž 3. tříd Jihočeského kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Jihomoravského kraje
- Soutěž 3. tříd Jihomoravského kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Karlovarského kraje
- Soutěž 3. tříd Karlovarského kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd kraje Vysočina
- Soutěž 3. tříd kraje Vysočina 2022/23
Soutěž 3. tříd Královéhradeckého kraje
- Soutěž 3. tříd Královéhradeckého kraje 2022/23 - 3A
- Soutěž 3. tříd Královéhradeckého kraje 2022/23 - 3B
Soutěž 3. tříd Libereckého kraje
- Soutěž 3. tříd Libereckého kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Moravskoslezského kraje
- Soutěž 3. tříd Moravskoslezského kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Olomouckého kraje
- Soutěž 3. tříd Olomouckého kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 3. tříd Pardubického kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Plzeňského kraje
- Soutěž 3. tříd Plzeňského kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 3. tříd Středočeského kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Ústeckého kraje
- Soutěž 3. tříd Ústeckého kraje 2022/23
Soutěž 3. tříd Zlínského kraje
- Soutěž 3. tříd Zlínského kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Hlavního města Prahy
- Soutěž 4. tříd Hlavního města Prahy 2022/23
Soutěž 4. tříd Jihočeského kraje
- Soutěž 4. tříd Jihočeského kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Jihomoravského kraje
- Soutěž 4. tříd Jihomoravského kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Karlovarského kraje
- Soutěž 4. tříd Karlovarského kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd kraje Vysočina
- Soutěž 4. tříd kraje Vysočina 2022/23
Soutěž 4. tříd Královéhradeckého kraje
- Soutěž 4. tříd Královéhradeckého kraje 2022/23 - 4A
- Soutěž 4. tříd Královéhradeckého kraje 2022/23 - 4B
Soutěž 4. tříd Libereckého kraje
- Soutěž 4. tříd Libereckého kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Moravskoslezského kraje
- Soutěž 4. tříd Moravskoslezského kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Olomouckého kraje
- Soutěž 4. tříd Olomouckého kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 4. tříd Pardubického kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Plzeňského kraje
- Soutěž 4. tříd Plzeňského kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 4. tříd Středočeského kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Ústeckého kraje
- Soutěž 4. tříd Ústeckého kraje 2022/23
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje
- Soutěž 4. tříd Zlínského kraje 2022/23
Soutěž 9. tříd
- Soutěž 9. tříd sk. 1 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 2 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 3 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 4 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 5 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 6 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 7 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 8 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 9 2022/23
- Soutěž 9. tříd sk. 10 2022/23
- Soupiska pro soutěž věkové kategorie 9. tříd (hráči ročníku 2008)
- Soutěž 9. tříd nadstavba sk. 11 2022/23
- Soutěž 9. tříd nadstavba sk. 12 2022/23
- Soutěž 9. tříd nadstavba sk. 13 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 14 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 15 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 16 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 17 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 18 2022/23
- Soutěž 9. tříd o umístění sk. 19 2022/23
- Soutěž 9. tříd - Play-off o titul Mistr České republiky 2022/23
- Soutěž 9. tříd - O účast v extralize 9. tříd 2022/23
Tipsport extraliga
- Tipsport extraliga 2022/23
- Tipsport extraliga - předkolo Generali Česká pojišťovna play-off 2022/23
- Tipsport extraliga - Generali Česká pojišťovna play-off o titul "Mistr České republiky" 2022/23
- Tipsport extraliga - o udržení, resp. o postup do Tipsport ELH 2022/23
UNI Cup
- UNI Cup 2022
Univerzitní liga ledního hokeje
- Univerzitní liga ledního hokeje 2022/23
VTM
- VTM U15 2022/23
- ODM sk. A
- ODM sk. B
- ODM play-off
Číslo utkání
Stadion
Černošice, Zimní stadion
Kladno, ČEZ STADION Kladno
Praha - Kobra, Zimní stadion HC Kobra Praha
Praha, Zimní stadion Eden
Rakovník, Zimní stadion města Rakovníka
Sedlčany, Zimní stadion
Velké Popovice, Zimní stadion
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
So
10.09.2022
09:00
VP
LSŽ B
1
S7104
Slavoj Vel.Popovice
SK Černošice
4:10
Detail utkání
So
10.09.2022
12:15
K
LSŽ B
1
S7102
HC Kobra Praha
Tatran Sedlčany
5:8
Detail utkání
Ne
11.09.2022
13:30
KL
LSŽ B
1
S7103
Prac. zálohy Kladno
HC Rakovník
4:4
Detail utkání
So
17.09.2022
09:30
SD
LSŽ B
2
S7107
Tatran Sedlčany
Prac. zálohy Kladno
7:6
Detail utkání
So
17.09.2022
12:15
RA
LSŽ B
2
S7106
HC Rakovník
Slavoj Vel.Popovice
10:3
Detail utkání
Ne
18.09.2022
09:00
E
LSŽ B
2
S7108
HC Slavia Praha
HC Kobra Praha
12:1
Detail utkání
So
24.09.2022
09:00
KL
LSŽ B
3
S7110
Prac. zálohy Kladno
HC Slavia Praha
4:12
Detail utkání
So
24.09.2022
09:00
VP
LSŽ B
3
S7111
Slavoj Vel.Popovice
Tatran Sedlčany
9:15
Detail utkání
So
24.09.2022
11:00
CE
LSŽ B
3
S7112
SK Černošice
HC Rakovník
1:3
Detail utkání
St
28.09.2022
09:00
K
LSŽ B
4
S7116
HC Kobra Praha
Prac. zálohy Kladno
7:3
Detail utkání
St
28.09.2022
09:30
SD
LSŽ B
4
S7114
Tatran Sedlčany
SK Černošice
9:2
Detail utkání
St
28.09.2022
13:30
E
LSŽ B
4
S7115
HC Slavia Praha
Slavoj Vel.Popovice
34:0
Detail utkání
So
01.10.2022
10:45
VP
LSŽ B
5
S7118
Slavoj Vel.Popovice
HC Kobra Praha
6:5
Detail utkání
So
01.10.2022
11:00
CE
LSŽ B
5
S7119
SK Černošice
HC Slavia Praha
2:8
Detail utkání
So
01.10.2022
12:15
RA
LSŽ B
5
S7120
HC Rakovník
Tatran Sedlčany
4:5
Detail utkání
Ne
02.10.2022
09:45
KL
LSŽ B
6
S7124
Prac. zálohy Kladno
Slavoj Vel.Popovice
7:11
Detail utkání
Ne
02.10.2022
10:00
K
LSŽ B
6
S7123
HC Kobra Praha
SK Černošice
8:1
Detail utkání
Ne
02.10.2022
11:00
E
LSŽ B
6
S7122
HC Slavia Praha
HC Rakovník
15:3
Detail utkání
So
08.10.2022
09:00
SD
LSŽ B
7
S7128
Tatran Sedlčany
HC Slavia Praha
2:7
Detail utkání
So
08.10.2022
10:45
RA
LSŽ B
7
S7127
HC Rakovník
HC Kobra Praha
7:2
Detail utkání
So
08.10.2022
11:00
CE
LSŽ B
7
S7126
SK Černošice
Prac. zálohy Kladno
5:4
Detail utkání
So
15.10.2022
09:30
SD
LSŽ B
8
S7130
Tatran Sedlčany
HC Kobra Praha
6:6
Detail utkání
So
15.10.2022
11:00
CE
LSŽ B
8
S7132
SK Černošice
Slavoj Vel.Popovice
7:1
Detail utkání
Ne
16.10.2022
09:15
RA
LSŽ B
8
S7131
HC Rakovník
Prac. zálohy Kladno
2:6
Detail utkání
So
22.10.2022
09:00
VP
LSŽ B
9
S7134
Slavoj Vel.Popovice
HC Rakovník
2:13
Detail utkání
So
22.10.2022
12:15
K
LSŽ B
9
S7136
HC Kobra Praha
HC Slavia Praha
4:17
Detail utkání
Ne
23.10.2022
09:45
KL
LSŽ B
9
S7135
Prac. zálohy Kladno
Tatran Sedlčany
4:11
Detail utkání
So
29.10.2022
09:30
SD
LSŽ B
10
S7139
Tatran Sedlčany
Slavoj Vel.Popovice
15:4
Detail utkání
So
29.10.2022
09:45
RA
LSŽ B
10
S7140
HC Rakovník
SK Černošice
4:2
Detail utkání
So
29.10.2022
14:00
E
LSŽ B
10
S7138
HC Slavia Praha
Prac. zálohy Kladno
26:2
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/42