Den Datum Začátek ZS Soutěž Kolo ČU Domácí Hosté Stav Akce
Ne 25.09.2022 09:00 LI VTM 1 V15001 Ústecký kraj Karlovarský kraj 1:2sn
Turnaj - Ústecký kraj - Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
Ne 25.09.2022 10:00 NJ VTM 1 V15009 Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj 2:1
Ne 25.09.2022 10:45 LI VTM 1 V15002 Liberecký kraj Středočeský kraj 3:2sn
Turnaj - Ústecký kraj - Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
Ne 25.09.2022 11:45 NJ VTM 1 V15010 Jihomoravský kraj Zlínský kraj 3:2
Ne 25.09.2022 12:35 LI VTM 1 V15003 Ústecký kraj Středočeský kraj 2:6
Turnaj - Ústecký kraj - Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
Ne 25.09.2022 12:45 ZR VTM 1 V15005 Kraj Vysočina Královéhradecký kraj 5:4sn
Turnaj - Kraj Vysočina - Žďár nad Sázavou, Zimní stadion Bouchalky
Ne 25.09.2022 14:00 NJ VTM 1 V15011 Olomoucký kraj Zlínský kraj 1:6
Ne 25.09.2022 14:15 LI VTM 1 V15004 Karlovarský kraj Liberecký kraj 3:2sn
Turnaj - Ústecký kraj - Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
Ne 25.09.2022 14:30 ZR VTM 1 V15006 Jihočeský kraj Pardubický kraj 5:1
Turnaj - Kraj Vysočina - Žďár nad Sázavou, Zimní stadion Bouchalky
Ne 25.09.2022 15:45 NJ VTM 1 V15012 Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj 2:4
Ne 25.09.2022 16:15 ZR VTM 1 V15007 Královéhradecký kraj Pardubický kraj 3:0
Turnaj - Kraj Vysočina - Žďár nad Sázavou, Zimní stadion Bouchalky
Ne 25.09.2022 18:00 ZR VTM 1 V15008 Kraj Vysočina Jihočeský kraj 2:7
Turnaj - Kraj Vysočina - Žďár nad Sázavou, Zimní stadion Bouchalky
Ne 23.10.2022 09:00 SK VTM 2 V15017 Pardubický kraj Kraj Vysočina 2:3sn
Ne 23.10.2022 10:00 UN VTM 2 V15021 Olomoucký kraj Jihomoravský kraj 1:3
Ne 23.10.2022 10:30 PL VTM 2 V15013 Plzeňský kraj Středočeský kraj 1:2
Ne 23.10.2022 10:45 SK VTM 2 V15018 Jihočeský kraj Hlavní město Praha 0:6
Ne 23.10.2022 11:45 UN VTM 2 V15022 Zlínský kraj Moravskoslezský kraj 2:8p
Ne 23.10.2022 12:15 PL VTM 2 V15014 Ústecký kraj Liberecký kraj 3:11
Ne 23.10.2022 12:40 SK VTM 2 V15019 Pardubický kraj Jihočeský kraj 3:2sn
Ne 23.10.2022 14:00 PL VTM 2 V15015 Plzeňský kraj Ústecký kraj 6:3
Ne 23.10.2022 14:00 UN VTM 2 V15023 Olomoucký kraj Zlínský kraj 6:4
Ne 23.10.2022 14:15 SK VTM 2 V15020 Kraj Vysočina Hlavní město Praha 3:1
Ne 23.10.2022 15:45 PL VTM 2 V15016 Středočeský kraj Liberecký kraj 1:4
Ne 23.10.2022 15:45 UN VTM 2 V15024 Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj 3:4
Ne 20.11.2022 10:00 ML VTM 3 V15025 Karlovarský kraj Ústecký kraj 1:3
Turnaj - Karlovarský kraj - Mariánské Lázně, Zimní stadion
Ne 20.11.2022 10:00 LV VTM 3 V15033 Zlínský kraj Olomoucký kraj 5:2
Ne 20.11.2022 11:45 ML VTM 3 V15026 Plzeňský kraj Liberecký kraj 2:3sn
Turnaj - Karlovarský kraj - Mariánské Lázně, Zimní stadion
Ne 20.11.2022 11:45 DK VTM 3 V15029 Královéhradecký kraj Jihočeský kraj 4:0
Turnaj - Královéhradecký kraj - Dvůr Králové nad Labem, Zimní stadion
Ne 20.11.2022 11:45 LV VTM 3 V15034 Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj 4:5sn
Ne 20.11.2022 13:30 ML VTM 3 V15027 Karlovarský kraj Plzeňský kraj 3:6
Turnaj - Karlovarský kraj - Mariánské Lázně, Zimní stadion
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/47