|
So |
14.10.2023 |
14:30 |
U |
S2T JMK |
1. |
BM2003 |
SHKM Hodonín |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HCM Warriors Brno - Brno, Hokejová hala Úvoz
|
|
|
So |
14.10.2023 |
16:45 |
U |
S2T JMK |
1. |
BM2007 |
HCM Warriors Brno |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HCM Warriors Brno - Brno, Hokejová hala Úvoz
|
|
|
So |
11.11.2023 |
12:00 |
KU |
S2T JMK |
2. |
BM2035 |
HC Mystery Kuřim z.s. |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HC Mystery Kuřim z.s. - Kuřim, Zimní stadion
|
|
|
So |
11.11.2023 |
12:00 |
KU |
S2T JMK |
2. |
BM2036 |
SKMB Boskovice z.s. |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Mystery Kuřim z.s. - Kuřim, Zimní stadion
|
|
|
So |
11.11.2023 |
12:55 |
KU |
S2T JMK |
2. |
BM2037 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
EAC Junior Capitals |
0:0
|
|
Turnaj - HC Mystery Kuřim z.s. - Kuřim, Zimní stadion
|
|
|
So |
11.11.2023 |
12:55 |
KU |
S2T JMK |
2. |
BM2038 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
EAC Junior Capitals B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Mystery Kuřim z.s. - Kuřim, Zimní stadion
|
|
|
So |
09.12.2023 |
11:50 |
MN |
S2T JMK |
3. |
BM2041 |
EAC Junior Capitals |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - EAC Junior Capitals - Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
|
|
|
So |
09.12.2023 |
11:50 |
MN |
S2T JMK |
3. |
BM2042 |
EAC Junior Capitals B |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - EAC Junior Capitals - Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
|
|
|
So |
09.12.2023 |
14:05 |
MN |
S2T JMK |
3. |
BM2045 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
SKMB Boskovice z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - EAC Junior Capitals - Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
|
|
|
So |
09.12.2023 |
14:05 |
MN |
S2T JMK |
3. |
BM2046 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
HC Mystery Kuřim z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - EAC Junior Capitals - Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice
|
|
|
Ne |
18.02.2024 |
09:00 |
BV |
S2T JMK |
4. |
BM2069 |
HC Lvi Fosfa Břeclav |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
0:0
|
|
Turnaj - HC Lvi Fosfa Břeclav - Břeclav, FOSFA ARÉNA
|
|
|
Ne |
18.02.2024 |
09:00 |
BV |
S2T JMK |
4. |
BM2070 |
HC Lvi Fosfa Břeclav B |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Lvi Fosfa Břeclav - Břeclav, FOSFA ARÉNA
|
|
|
Ne |
18.02.2024 |
10:00 |
BV |
S2T JMK |
4. |
BM2071 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
MBK Vyškov |
0:0
|
|
Turnaj - HC Lvi Fosfa Břeclav - Břeclav, FOSFA ARÉNA
|
|
|
Ne |
18.02.2024 |
10:00 |
BV |
S2T JMK |
4. |
BM2072 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
MBK Vyškov B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Lvi Fosfa Břeclav - Břeclav, FOSFA ARÉNA
|
|
|
So |
24.02.2024 |
11:00 |
ZN |
S2T JMK |
5. |
BM2081 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
HC Lvi Fosfa Břeclav |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
So |
24.02.2024 |
11:00 |
ZN |
S2T JMK |
5. |
BM2082 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
HC Lvi Fosfa Břeclav B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
So |
24.02.2024 |
14:00 |
ZN |
S2T JMK |
5. |
BM2087 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
HC KOMETA BRNO |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
So |
24.02.2024 |
14:00 |
ZN |
S2T JMK |
5. |
BM2088 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
HC KOMETA BRNO B |
0:0
|
|
Turnaj - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - Znojmo, Nevoga aréna
|
|
|
Ne |
17.03.2024 |
10:00 |
M |
S2T JMK |
6. |
BM2103 |
HCM Warriors Brno |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
Připraveno
|
|
Turnaj - HC KOMETA BRNO - Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
|
|
|
Ne |
17.03.2024 |
10:00 |
M |
S2T JMK |
6. |
BM2104 |
HCM Warriors Brno B |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
Připraveno
|
|
Turnaj - HC KOMETA BRNO - Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
|
|
|
Ne |
17.03.2024 |
11:00 |
M |
S2T JMK |
6. |
BM2105 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. |
HC Blansko |
Připraveno
|
|
Turnaj - HC KOMETA BRNO - Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
|
|
|
Ne |
17.03.2024 |
11:00 |
M |
S2T JMK |
6. |
BM2106 |
HC Orli Znojmo-mládež, z.s. B |
HC Blansko B |
Připraveno
|
|
Turnaj - HC KOMETA BRNO - Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
|
|