Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
07.08.2020 18:00 K PRIP US 22020 KOB MOL
07.08.2020 18:00 VS PRIP ZL ZX036 VSE TRI
PaTom Pavel Tomeček
RoOpl Roman Opletal
So 08.08.2020 09:45 PR PRIP OL MX062 PRE POR
JaPel Jaroslav Peluha
PeSed Petr Sedlák
So 08.08.2020 10:00 M PRIP JM BX015 TEC TRE
ŠiFle Šimon Flegr
BrMat Bruno Matula
So 08.08.2020 11:00 SU PRIP OL MX113 MDS VSE
IlNov Ilona Novotná
ToBez Tomáš Bezděk
PePře Petr Přecechtěl
So 08.08.2020 11:00 OL PRIP OL MX108 OLO POR
So 08.08.2020 11:45 PR PRIP OL MX063 TAB HVE
PeSed Petr Sedlák
JaPel Jaroslav Peluha
So 08.08.2020 12:00 M PRIP JM BX016 TEC TRE
JaKar Jakub Karpíšek
RaPau Radek Paulík
MaStr Martin Strýček
So 08.08.2020 13:00 OL PRIP OL MX109 OLO POR
So 08.08.2020 13:45 PR PRIP OL MX064 POR CEB
KaPlá Karolína Plánková
LuNav Lukáš Navrátil
So 08.08.2020 15:00 OL PRIP OL MX110 OLO POR
So 08.08.2020 15:45 PR PRIP OL MX065 HVE PRE
LuNav Lukáš Navrátil
KaPlá Karolína Plánková
So 08.08.2020 17:00 OL PRIP OL MX111 OLO POR
So 08.08.2020 17:45 PR PRIP OL MX066 CEB TAB
PeAnt Petr Antl
MaKlv Martin Klvač
Ne 09.08.2020 09:00 PR PRIP OL MX067 CEB PRE
PeAnt Petr Antl
KaPlá Karolína Plánková
Ne 09.08.2020 10:00 VS PRIP ZL ZX037 VSE TEC
PaTom Pavel Tomeček
MiŠkr Michal Škrobák
Ne 09.08.2020 11:00 PR PRIP OL MX068 TAB POR
PeAnt Petr Antl
KaPlá Karolína Plánková
Ne 09.08.2020 12:00 VS PRIP ZL ZX038 VSE TEC
PaTom Pavel Tomeček
MiŠkr Michal Škrobák
Ne 09.08.2020 13:00 PR PRIP OL MX069 HVE CEB
DeVoh Denis Vohrabal
LuNav Lukáš Navrátil
Ne 09.08.2020 15:00 PR PRIP OL MX070 PRE TAB
DeVoh Denis Vohrabal
LuNav Lukáš Navrátil
Ne 09.08.2020 17:00 PR PRIP OL MX071 POR HVE
MaKlv Martin Klvač
JaPel Jaroslav Peluha
Po 10.08.2020 14:15 OL PRIP OL MX100 OLO PRE
StCik Stanislav Cik
ToBez Tomáš Bezděk
Po 10.08.2020 16:00 PL PRIP PL PX0002 PLZ KVA
Po 10.08.2020 16:15 OL PRIP OL MX101 OLO PRE
StCik Stanislav Cik
ToBez Tomáš Bezděk
Po 10.08.2020 18:00 S GČC GC01 SPA CEB
PeÚle Petr Úlehla
ToVes Tomáš Veselý
MiKis Milan Kis
PeŠim Petr Šimánek
Út 11.08.2020 14:15 OL PRIP OL MX096 OLO KOM
Út 11.08.2020 17:00 PK REP 1601 CZE CZE
Út 11.08.2020 17:00 PA GČC GC22 PCE MHK
PaHod Pavel Hodek
ToMic Tomáš Micka
JiSvo Jiří Svoboda
MiLho Miroslav Lhotský
Út 11.08.2020 17:00 TW GČC GC23 TRI ZLN
MiDěd Michal Dědek
AdKik Adam Kika
JiGeb Jiří Gebauer
VlRož Vladimír Rožánek
Út 11.08.2020 17:30 CB GČC GC09 CEB PLZ
VlPeš Vladimír Pešina
DaPra Daniel Pražák
MiZík Michal Zíka
PeŠim Petr Šimánek
Načíst další
Zobrazeno utkání: 60/430