Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
15.11.2019 17:40 SB LJ A2212 SOB HVE
JiMac Jiří Macháček
MiDan Michal Dančišin
JaLan Jan Lang
15.11.2019 18:15 ME LJ A2210 MĚL LIB
JaKri Jaroslav Krivák
JaFui Jakub Fuis
JaMaň Jakub Maňák
15.11.2019 19:00 TA LJ A2211 TAB PZK
LuKvě Lukáš Květoň
KrMax Kryštof Maxa
AnKot Anna Kotounová
So 16.11.2019 09:00 TA LMŽ C A7052 TAB CEB
MaHla Marek Hlaváč
MiDan Michal Dančišin
So 16.11.2019 10:30 TM LMŽ C A7051 MET KOB
PaBub Patrik Bubla
JaKor Jan Korvas
So 16.11.2019 11:00 TA LSŽ A A9052 TAB CEB
ToNov Tomáš Novotný
MaHla Marek Hlaváč
MiDan Michal Dančišin
So 16.11.2019 12:00 PL LMŽ C A7055 PLZ SPA
FiSýk Filip Sýkora
VíHrů Vít Hrůza
So 16.11.2019 12:30 TM LSŽ A A9051 MET KOB
MaHuc Martin Hucl
PaBub Patrik Bubla
JaKor Jan Korvas
So 16.11.2019 14:00 PL LSŽ A A9055 PLZ SPA
FiSýk Filip Sýkora
MiKot Miroslav Kotyza
VíHrů Vít Hrůza
So 16.11.2019 14:30 H LMŽ C A7053 HVE JIN
PeKok Peter Kokavec
JaSvá Jakub Svárovský
So 16.11.2019 16:30 H LSŽ A A9053 HVE JIN
VlSvo Vladimír Svoboda
PeKok Peter Kokavec
JaSvá Jakub Svárovský
So 16.11.2019 17:00 BE KPP HMP A0028 BER SMI
ToHrd Tomáš Hrdlička
ErHli Erik Hlinka
GoJur Goran Jurak
So 16.11.2019 17:00 L KPP HMP A0030 LET KOB
ToVýb Tomáš Výborný
JaSta Jakub Stacho
ZbKar Zbyněk Karda
So 16.11.2019 17:00 N S5T HMP A5030 SMI HVE
PeČer Petr Červenka
PeSyn Petr Synek
Ne 17.11.2019 09:00 V S5T HMP A5028 SPA KOB
JaBar Jakub Bartoň
VáHor Václav Horáček
Ne 17.11.2019 10:30 ME LJ A2214 MĚL TAB
ToKot Tomáš Kotek
AnVal Antonín Valda
ToCic Tomáš Cicvárek
Ne 17.11.2019 11:00 S5T HMP A5029 MER LET
MaLuž Martin Lužný
GoJur Goran Jurak
Ne 17.11.2019 11:15 KL LJ A2213 PZK SOB
KaČáp Karel Čáp
PaŘeš Pavel Řešátko
RoFrü Roman Frühauf
Ne 17.11.2019 11:30 E LMŽ C A7054 SLA LET
MiKub Michal Kubas
PeKok Peter Kokavec
Ne 17.11.2019 12:00 H S3T HMP AM3091 HVE SMI
ToVýb Tomáš Výborný
Ne 17.11.2019 12:00 H S3T HMP AM3094 HVE SMI
JaBar Jakub Bartoň
Ne 17.11.2019 13:00 H S3T HMP AM3092 SMI SPA
ToVýb Tomáš Výborný
Ne 17.11.2019 13:00 H S3T HMP AM3095 SMI SPA
JaBar Jakub Bartoň
Ne 17.11.2019 13:30 E LSŽ A A9054 SLA LET
MaDem Martin Demuth
MiKub Michal Kubas
PeKok Peter Kokavec
Ne 17.11.2019 14:00 H S3T HMP AM3093 HVE SPA
ToVýb Tomáš Výborný
Ne 17.11.2019 14:00 H S3T HMP AM3096 HVE SPA
JaBar Jakub Bartoň
Ne 17.11.2019 17:00 N KPP HMP A0029 ZIZ HVE
JaZel Jakub Zeliska
FiBed Filip Bednář
PeHán Petr Hána
22.11.2019 19:00 TA LJ A2216 TAB BNJ
DaUrb Daniel Urban
AnKot Anna Kotounová
JaLan Jan Lang
22.11.2019 20:00 H LJ A2218 HVE PZK
So 23.11.2019 15:45 E S5T HMP A5027 SLA SPA
Načíst další
Zobrazeno utkání: 30/103