Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
Čt 14.11.2019 16:00 MO LSŽ B U8041 MOL BIL
MaFol Martin Foltýn
ToMat Tomáš Matys
MiMaj Miroslav Majerčin
Čt 14.11.2019 17:30 RL LSŽ B U8036 ROU LIT
LuČic Lukáš Čichovský
OnLau Ondřej Lauko
MaČic Marek Čichovský
15.11.2019 09:00 HC LJ U2560 ŽEB ROK
15.11.2019 15:00 SO LMŽ C U7045 SOK LIT
MaPas Matyáš Pastier
JaMrá Jan Mráz
15.11.2019 17:00 SO LSŽ A U9045 SOK LIT
LuPas Lukáš Pastier
MaPas Matyáš Pastier
JaMrá Jan Mráz
15.11.2019 18:30 KA LJ U2561 KAD SLO
JiKal Jiří Kalaš
JaFár Jan Fára
MaMiš Martin Miško
15.11.2019 19:00 DC LJ U2562 DEC BIL
VáKre Václav Krebs
JiBer Jiří Beran
JaBen Jakub Beneš
So 16.11.2019 08:00 UL P7T USK UP7014 UNL CHM
So 16.11.2019 09:00 KL LMŽ C U7047 KLA PZK
PeKož Petr Koželský
SaMat Sabina Matoušková
So 16.11.2019 09:00 LN LMŽ D U6047 SLO MOL
ToPla Tomáš Plachý
JaBen Jakub Beneš
So 16.11.2019 09:00 NE LMŽ D U6234 NER MĚL
JaMuc Jakub Muchka
NiVes Nicolas Veselý
So 16.11.2019 09:00 KR LMŽ D U6235 KRA SLO
So 16.11.2019 09:45 DC LMŽ D U6236 DEC LTM
FiČer Filip Černohorský
ToKou Tomáš Kouřil
So 16.11.2019 10:00 UL LMŽ C U7046 UNL CHM
MaGru Matyáš Grunt
JiCíc Jiří Cícha
So 16.11.2019 10:00 BI LMŽ D U6048 BIL DEC
JiVoz Jiří Vozár
MaŠif Matěj Šifalda
So 16.11.2019 11:00 KL LSŽ A U9047 KLA PZK
PeKož Petr Koželský
SaMat Sabina Matoušková
PaPat Pavel Patera
So 16.11.2019 11:00 LN LSŽ B U8047 SLO MOL
PaKaf Pavel Kafka
JiBer Jiří Beran
So 16.11.2019 12:00 UL LSŽ A U9046 UNL CHM
MiBie Michal Biedermann
MaGru Matyáš Grunt
So 16.11.2019 12:00 BI LSŽ B U8048 BIL DEC
JiVoz Jiří Vozár
OnSoc Ondřej Socháň
ToVoz Tomáš Vozár
So 16.11.2019 13:00 MO S5T USK U5031 MOL SLO
JaBoh Jan Boháč
ToMat Tomáš Matys
So 16.11.2019 15:00 TC LD U4107 TAC SLO
ZdTro Zdeněk Troch
ToPaz Tomáš Pazour
GuPon Gustav Poncar
Ne 17.11.2019 09:00 KY LMŽ C U7048 KVA MOL
TaHan Tadeáš Hanák
JoHel Josef Helecz (KV04)
Ne 17.11.2019 09:00 DC LMŽ D U6223 DEC SLO
FiJan Filip Janda
BoTen Bohuslav Tenkrát
Ne 17.11.2019 09:30 LI LMŽ D U6045 LIT UNL
MaKli Martin Klika
PeŠtě Petr Štěpánovský
Ne 17.11.2019 09:30 RL LMŽ D U6046 ROU LTM
MaŽva Matěj Žvachta
PaFol Pavel Folk
Ne 17.11.2019 11:00 KY LSŽ A U9048 KVA MOL
TaHan Tadeáš Hanák
JoHel Josef Helecz (KV04)
JoHel Josef Helecz (KV77)
Ne 17.11.2019 11:30 LI LSŽ B U8045 LIT UNL
MaKli Martin Klika
PeŠtě Petr Štěpánovský
DaLei David Leitner
Ne 17.11.2019 11:30 RL LSŽ B U8046 ROU LTM
PaFol Pavel Folk
LuČic Lukáš Čichovský
MaMal Matěj Malík
Ne 17.11.2019 11:46 UL LD U4109 UNL BIL
MaDom Marek Domský
AnVej Antonín Vejl
JaSat Jakub Satran
Ne 17.11.2019 12:15 RO LJ U2564 ROK KAD
ToHac Tomáš Hacaperka
PaBub Patrik Bubla
MiKot Miroslav Kotyza
Načíst další
Zobrazeno utkání: 30/184