Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
Čt 14.11.2019 17:15 MI LSŽ B P8088 MIL LVI
ToNov Tomáš Novotný
JiVen Jindřich Venclík
Čt 14.11.2019 20:00 PL KSM PLK P0122 RAD RAP
LiKas Libor Kasl
MiBra Miroslav Brand
FrRov František Rovaš
Čt 14.11.2019 20:00 PL KSM PLK P0129 RAD DOM
15.11.2019 19:15 LT LJ 2111 LTM KVA
PeŠtě Petr Štěpán
RoHyn Roman Hynčica
ToKou Tomáš Kouřil
15.11.2019 19:30 MO LJ 2112 MOL TYG
MiJan Michal Janíček
MiBie Michal Biedermann
JaJan Jakub Janíček
15.11.2019 20:15 TM KSM PLK P0231 MĚS HHL
MaDej Matěj Deja
JaKor Jan Korvas
15.11.2019 20:30 PL KSM PLK P0037 SAX ROK
MiTol Miroslav Tolar
PaBub Patrik Bubla
FiSýk Filip Sýkora
15.11.2019 20:45 RO KSM PLK P0039 HOR PUB
LiKas Libor Kasl
DaMud Daniel Mudra
MiBra Miroslav Brand
So 16.11.2019 08:30 PK S2T PLK PM2013 PIL MET
JaVac Jakub Vachovec
LiPap Libor Papež
So 16.11.2019 09:00 KT LMŽ D P6093 KLA JIN
OnKai Ondřej Kaiser
MiMor Michal Moravec
So 16.11.2019 09:00 PK S2T PLK PM2014 MET ROK
JaVac Jakub Vachovec
LiPap Libor Papež
So 16.11.2019 09:00 DO S4T PLK PM4032 TAC KLA
FrRov František Rovaš
JaPet Jan Petržík
So 16.11.2019 09:30 VL LMŽ D P6090 VES MIL
LuKvě Lukáš Květoň
KrMax Kryštof Maxa
So 16.11.2019 10:00 VK LMŽ D P6096 VIM PIS
OnTuh Ondřej Tuháček
RaVov Rastislav Vovčko
So 16.11.2019 10:30 ST LMŽ D P6095 STR CEB
RaVov Rastislav Vovčko
LuVok Lukáš Vokoun
So 16.11.2019 10:30 PK S2T PLK PM2015 PIL ROK
LiPap Libor Papež
JaVac Jakub Vachovec
So 16.11.2019 11:00 KT LSŽ B P8093 KLA JIN
OnKai Ondřej Kaiser
PeSta Petr Staněk
MiMor Michal Moravec
So 16.11.2019 11:00 RO LMŽ D P6094 ROK TAB
MiJan Miroslav Janík
MiBra Miroslav Brand
So 16.11.2019 11:30 VL LSŽ B P8090 VES MIL
LuKvě Lukáš Květoň
JaKub Jan Kubeš
So 16.11.2019 12:00 VK LSŽ B P8096 VIM PIS
OnTuh Ondřej Tuháček
RaVov Rastislav Vovčko
So 16.11.2019 12:00 PL LMŽ D P6091 PLZ CKR
CtBěl Ctibor Bělohrad
DaMac Daniel Mach
So 16.11.2019 12:00 SI S2T PLK PM2016 SUŠ DOM
JiBrt Jiří Brtník
JoVět Josef Větrovský
So 16.11.2019 12:29 DO S4T PLK PM4031 DOM TAC
FrRov František Rovaš
JaPet Jan Petržík
So 16.11.2019 12:30 ST LSŽ B P8095 STR CEB
MiDiv Michal Diviš
LuVok Lukáš Vokoun
So 16.11.2019 13:00 RO LSŽ B P8094 ROK TAB
LiKas Libor Kasl
MiJan Miroslav Janík
MiBra Miroslav Brand
So 16.11.2019 13:00 CP LMŽ D P6089 LVI DOM
DaJiř David Jiřička
AnKno Antonín Knor
So 16.11.2019 13:00 SI S2T PLK PM2017 DOM PLZ
JiBrt Jiří Brtník
JoVět Josef Větrovský
So 16.11.2019 14:00 PL LSŽ B P8091 PLZ CKR
GaMal Gabriela Malá
DaMac Daniel Mach
CtBěl Ctibor Bělohrad
So 16.11.2019 14:00 SI S2T PLK PM2018 SUŠ PLZ
JiBrt Jiří Brtník
JoVět Josef Větrovský
So 16.11.2019 14:30 DO S4T PLK PM4033 DOM KLA
FrRov František Rovaš
JaPet Jan Petržík
Načíst další
Zobrazeno utkání: 30/189