Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté HR HR ČR ČR
So 04.02.2023 09:00 VA S3T ZLK Z3081 BOB UHO
So 04.02.2023 09:00 UB S3T ZLK Z3087 UHB VSE
So 04.02.2023 09:00 UB S3T ZLK Z3088 UHB VSE
So 04.02.2023 09:15 VY LSŽ B Z7510 VYS BLA
JaJan Jan Janča
ToVis Tomáš Viskot
JiZem Jiří Zemek
So 04.02.2023 09:30 KM LMŽ A Z6088 KRO PRE
ToKuč Tomáš Kučera (KM88)
ToMoj Tomáš Mojžíšek
So 04.02.2023 10:00 VA S3T ZLK Z3082 BOB UHO
So 04.02.2023 10:00 BB LSŽ B Z7310 BRU KRO
ZdFre Zdeněk Frelich
MiSch Michal Schmiedl
So 04.02.2023 10:15 UO LMŽ B Z5102 UHO UHH
ZdHen Zdeněk Hendrych
AnWit Antonín Witoš
So 04.02.2023 10:30 ZP LMŽ B Z5103 ZLN TGZ
LuMih Lukáš Mihal
OnPáž Ondřej Páže
So 04.02.2023 11:00 BC LSŽ B Z7117 BOS UHO
PeKno Petr Knot
EmReg Emili Regecová
MiBej Michal Bejček
So 04.02.2023 11:15 VS LSŽ B Z7119 VSE ZLN
FiOnd Filip Ondruš
PaTom Pavel Tomeček
So 04.02.2023 11:30 SU LMŽ A Z6087 MDS VSE
So 04.02.2023 11:30 UB LMŽ B Z5101 UHB CER
RoKož Robert Koželuha
OnMar Ondřej Maršík
So 04.02.2023 11:30 KM LMŽ B Z5105 KRO BOB
JiNov Jiří Novák (KM82)
ToMoj Tomáš Mojžíšek
So 04.02.2023 12:45 ZP S3T ZLK Z3085 ZLN UHH
So 04.02.2023 12:50 HO LSŽ B Z7118 HOD KOM
JaHol Jan Holub
MiBač Michal Bačák
DaHol David Holeš
So 04.02.2023 13:30 VS LMŽ B Z5104 VSE BRU
FiOnd Filip Ondruš
JoŠim Jozef Šimek
So 04.02.2023 13:45 ZP S3T ZLK Z3086 ZLN UHH
So 04.02.2023 15:00 UH LMŽ A Z6085 UHH OLO
RoKož Robert Koželuha
RaZad Radoslav Zadarlík
So 04.02.2023 16:15 BV LSŽ B Z7509 LVB TEC
ViSch Viktor Schenel
OlRyš Oliver Ryšánek
LiSok Libor Sokola
So 04.02.2023 16:40 U LSŽ B Z7120 WAR UHB
MiBár Michal Bártek (BM75)
ŠiFle Šimon Flegr
MiMaš Michal Maša
Ne 05.02.2023 08:45 UB LMŽ B Z5110 UHB UHO
MaKad Martin Kadlčík
MaŠob Martin Šobáň
Ne 05.02.2023 09:00 VS S4T ZLK Z4103 VSE UHH
MaLuk Marek Lukáš (laik)
OnNěm Ondřej Němec (laik)
Ne 05.02.2023 09:00 BB S3T ZLK Z3083 BRU KRO
Ne 05.02.2023 09:00 BV LSŽ B Z7512 LVB ZNO
PaKun Patrik Kunc
AdBol Adam Boltvan
LiSok Libor Sokola
Ne 05.02.2023 09:30 KM LSŽ B Z7311 KRO TGZ
PaMik Pavel Mikšík
JaJan Jan Janča
Ne 05.02.2023 09:45 TZ S4T ZLK Z4099 TGZ UHO
Ne 05.02.2023 10:00 TZ S4T ZLK Z4100 TGZ UHO
Ne 05.02.2023 10:00 VS S4T ZLK Z4104 VSE UHH
MaLuk Marek Lukáš (laik)
OnNěm Ondřej Němec (laik)
Ne 05.02.2023 10:00 BB S3T ZLK Z3084 BRU KRO
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/130